Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik hisznek Istenben, Milyen...

Akik hisznek Istenben, Milyen jelét adta nektek, hogy valóban létezik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mennyi bunkó, Istenem ! Beletaposnak más hitébe, ha meg leírja akkor le van pontozva .Bunkók!!
2015. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nem bunkóság,kedves,csak egyszerű véleménynyilvánítás.Az tudtommal nem bűn,normális ember nem sértődik meg rajta.A hit az nem valami szent és sérthetetlen dolog,hogy le kéne bunkózni miatta másokat.
2015. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sok jelét adta. Logikailag, lelkileg is el lehet oda jutni, hogy Isten bizony létezik.

A legegyszerűbb kérdés, hogy a világ, és te magad mitől létezel? A semmiből nem lesz valami. Ez egy olyan alap, amit lehet magyarázni, de a végén csak ugyanide jutunk.


Személyes tapasztalatom is van. Álomban szólt hozzám Isten. De láttam már olyat is, hogy meggyógyult valaki imádságtól. Történetesen az édesanyám. Ráadásul az orvos, amikor megvizsgálta, megkérdezte, mit csinált, mert a CT lelet Pozitív változást mutat. Agyinfarktus miatt elhalt az agya egy része, és nem tudta mozgatni a kezét, de pár nap múlva bement, és a CT kimutatta, hogy az agy elhalt területe helyreállt. Erre mondta az orvosnak, hogy imádkoztunk otthon érte. Az orvos meg erre azt válaszolta, hogy jól tette, ő is szokott imádkozni:)


Tudod, a hit nagyon egyszerű dolog. Sokszor kritikus voltam a hittel kapcsolatban, megkérdőjeleztem a Bibliát, a hitet. Mivel mérnök vagyok és nagyon sokat tanultam az agy működéséről, döntésekről, pszichológiáról és a manipulációról, emiatt mindig gyanakodva tekintettem mindenre. De nem tudtam máshová jutni, mint hogy Isten igenis létezik.

Nagyon szívesen megosztok több mindent is, ha érdekel, csak nem akarok órákat írni...

A lényeg az, hogy mára eljutottam egy olyan meggyőződésre, amit már inkább úgy mondanék, hogy tudom, miért és miben hiszek.

2015. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!