Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek e három opció...

Szerintetek e három opció közül, mi idegesít legjobban egy Jehova tanút, tanulmányozáskor (főleg szervezeti kiadványoknál) és miért? Többi lent

Figyelt kérdés
A. ) Meghalgatni őt de nem válaszolni vagy közbe szólni, csak ha a szájadba rágják nagyon a választ az esetleges kérdésekre. B. ) Meghalgatni, de amikor lehetőség adódik (pl. nyíltan támadja a Háromságot, vagy más egyebet) akkor határozottan, de átlagos hangnembe cáfolni a vádak, és érvelni melletük. C. ) Nem hallgatni, meg hanem konkrétan de finom elutasítani (pl. dolgom van, készülök valahová és sietek, fáj a fejem)

2015. aug. 13. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a "B" pont az ami idegesítheti a tanúkat, mert itt ennél a pontnál szembe szálsz a "hű és bölcs" rabszolgával, és ezt nem viselhetik el.

2015. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy látszólag a B.) de valójában a te saját drága idődet pazarlod (meggyőzni nem lehet őket) és este beléd nyilall, hogy de kár volt és te leszel ideges (ők nem, ők ráérnek, szolgálatban vannak)... C.) -t ajánlom, azt is röviden "sietek". És elsietsz.
2015. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nem értettem meg a kérdést,elnézést! :)

Ha vitatkozni akarsz akkor ne tedd!

Egyetértek a második válaszolóval...nincs értelme,csak saját magadnak okozol lelkiismeret furdalást, ami nekik ugye nincs.

2015. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a lehetőségre szavaznék, ez a fajta viselkedés minden ember számára minden témában rendkívül irritáló
2015. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én nem hallgatom őket végig.
2015. aug. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már a B pontot, esélytelen azzal szemben, aki vezeti a beszélgetést, de esély lehet a menekvésre annak, aki még csak tanul, mert a mellette álló még nem tanú általában.
2015. aug. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

én ezt tenném:


behívnám őket, kerülve, hogy rákérdezzek,vagy szóba kerüljön, kik ők. Kedvesen beszélni velük, és dícsérni a bibliát. A kellemes csevelyután rákérdezni, kik ők, egy majd hirtelen felpattannék, megkérdezném, hogy tényleg azt hiszik, Jézus egyzártkörűen működő részvénytársaságot használ fel a céljaihoz? és határozottan felszólítanám őket, hogy semmiképp sem szeretném, ha hat hónapig kínoznának engem és családomat abbadon sáskái, és ha nem távoznak sürgősen, hozom a chematoxot. jól utánnuk is fújnék vele, lekísérve az ajtóig, és még a kilincset is jól láthatóan fertőtleníteném.

2015. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik opció igeellenes.

Ugyanis aki más tanitást hirdet, azt nem szabad befogadni a saját lakásomba, és nem szabad beszélgetni sem vele. II.Jan.10

2015. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Meghalgatni, de amikor lehetőség adódik (pl. nyíltan támadja a Háromságot, vagy más egyebet) "


Felőlem támadhatja, mert a legalább annyira nem érdekel, mint ő :D

2015. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 v.domi ***** válasza:
Nem tudom, hogy az A vagy a C miért zavarna bárkit is? Ha valakit nem érdekel, miért kellene végighallgatnia?
2015. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!