Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik könyvből tanulmányoznak...

Melyik könyvből tanulmányoznak Jehova Tanúi?

Figyelt kérdés
Korábban Kőszegen éltem és ott tanulmányoztam. Pár évig Németországban laktam, most Budapesten élek és elkezdtek velem újra tanulni, de nem a régi könyvből, még hasonlítani sem hasonlít a küllemük. Mi a mostani tanulmányozó könyv címe?
2015. aug. 9. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Legújabb világosságaink, avagy az eddigi világosságok sötétség volt, azért találtunk ki újat.
2015. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, hogy a billentyűhöz nyúlt, de fogalmazhatott volna értelmesen is, ha már időt szán rá.
2015. aug. 9. 19:58
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mi a kérdés.


Valakik tanulnak veled egy könyvből (vagy tanítanak téged egy könyvből?) és most tőlünk kérdezed, hogy mi a könyv címe? Hát nincs ráírva?

2015. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az a gyanúm, hogy akikkel tanulok, nem igazi Tanúk.

Amikor utoljára tanultam, akkor egy jellegzetes kötésű könyvből tanultam, aminek Ismeret, amely örök élethez vezet volt a címe.

Most a kötés is más. Azért kérdezem, hogy mi a mostani tanulmányozó könyv címe, hogy megtudjam igaziak-e akik hozzám járnak.

2015. aug. 9. 20:29
 5/21 anonim ***** válasza:

Így már értem. Itt tudod megnézni, hogy milyen kiadványaik vannak:

[link]

2015. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

1 bit/h internetkapcsolat mellett ez a honlap nem olyan jó megoldás, mert ismerem. Egy könyvcím is elég lett volna vagy beírni azt, hogy nem tudod. Nem hálátlan vagyok, de nem értem miért nem lehet egy ilyen oldalon direktbe válaszolni...

Na mindegy, nem erőltetem.

2015. aug. 9. 21:12
 7/21 anonim ***** válasza:
a tanúk a mit tanít könyvből tanulmányoznak, gyengébb képességűnek ítélt személyek esetében füzetből is indíthatják a tanulmányozást, ez esetben az Isten üzenete című az ajánlott...
2015. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mit tanít valójában a Biblia?

Ez a címe, de nem jellegzetes kötése van aranyfüstös betűkkel és a fedele is puha.

2015. aug. 9. 21:20
 9/21 anonim ***** válasza:
eddig sárga volt, elején egy bibliával, de most már halványkékbe is lehet, amire rányomtatták a jw.org logót a hátuljára. mindkettő puhafedeles.
2015. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nézz bele, ki nyomtatta, az első oldalak egyikkén ott kell, hogy legyen, hogy wachtower inc, azaz örtorony zrt...


miért gyanakszol? esetleg furcsák a tanúk?

2015. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!