Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyha eljön az ezer éves...

Hogyha eljön az ezer éves királyság akkor az Antarktiszon is állandóan élni fognak emberek?

Figyelt kérdés
A minap beszélgettem egy vallásos emberrel hogy majd az armageddon után a megmaradt kiválasztottak, kik mindvégig kitartottak Istenben, paradicsomi életet fognak élni az egész Földön. Ezer évig legalább. Utána belőlük is sok meghal. Miután a beszélgetés véget ért, és a kedves ember elment, én elgondolkoztam hogy akkor ott azon a jeges és szélsőséges kontinensen is majd emberek lesznek? Nem csak kutatási céllal? Ez lehetséges? Meg az is megfordult a fejemben hogy a jeges kontinensen ez lesz akkor más kellemes környezetű kőzetbolygókon nem lesznek emberek? Hiszen azokból is több milliárd van.

2015. aug. 20. 00:05
 1/10 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Az óceánok is kiapadnak. Be lesznek népesítve emberrel.
2015. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha még most is bőven elférünk a Földön, akkor miért hiszitek azt, hogy még ennél is többen lesznek azok, akiket érdekelt Jézus áldozata? :P

Titeket sem izgat, így nem kell azon agyalnotok, hogy hogyan fogtok elférni, mert titeket nem érint.

2015. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De a lényeg lemaradt, túl hamar küldtem el:

az ezer év alatt még nem az üdvözültek lesznek ott. Az új Föld később lesz. De mindegy nektek, ez nem érint titeket. Persze ennek nem kellene így lennie.

2015. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aries 2 ***** válasza:
El bírnám képzelni... Valaha hatalmas erdőségek voltak ott. Amiben inkább hiszek, hogy Atlantisz újra kiemelkedik az óceánból. Én a óceánok kiterjedését sokallom a szárazföldekéhez képest. Megfordítanám az arányt 40-60%-ra, a szárazföld javára.
2015. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

2-3-as válaszoló. köszönjük, hogy látatlanban elítélsz minket, nyílván az emberek szívébe látsz több száz kilométer távolságról, és a kinevezésed is megvan ahhoz, hogy megítéld az embereket. Tudod, beugrott az a bibliavers, miszerint amilyen ítélettel ítélsz, olyannal fognak neked is ítélni. ennélfogva kívánom, hogy te túléld armageddont.


Kérdező: tudtad-e hogy magyarországon legalább 2 szer volt jégkorszak? és most nem a rajzfílmre gondolok. tudtad-e, hogy sokáig egy tenger feneke volt? tudtad-e, hogy a római időkben a balaton kiszáradt, pedig biodízel járműveket használt mindenki, nyoma sem volt a benzinhajtásnak?


tudtad-e, hogy az Antarktisz, és grönland is zöldellő táj volt? bizony, annak, aki megalkotta a földet, és a világegyetemet, nem nagy kunszt leolvesztania a hűtőt, ha még kell hely az embereknek, miként új bólygóra vinni őket, vagy megnagyobbítani az egész földet sem okoz neki problémát.

2015. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vidiripi


S miből gondolod azt hogy az 1000 éves királyság alatt a föld úgy fog kinézni ahogy azt napjainkban ábrázolják a térképek?

2015. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 5

Igen tudtam hogy nálunk volt jégkorszak többször is. Sőt most is kvázi az van a Földön, egész pontosan egy interglaciális korszak. Meg az Antarktisz is erdővel borított terület volt pár millió éve mikor épp a mostani helyén volt. Ezer év mindezekhez kevés

Grönlandnak pedig egy része volt zöld a kora középkor idején mikor a vikingek meglátogatták a területet. Még a kis jégkorszak előtt, de az nem volt nagy változás.


Vidiripi

Ez jó kérdés. Erre nem gondoltam. De lehet olyan erő ami rövid idő alatt ezt megoldaná? Az a kedves ember csak annyit mondott hogy az armageddon. A végidő, mikor Isten ítélkezni fog. Részletek nem voltak.

2015. aug. 20. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
kedves ember... nos, nem akarom lerombolni a hitedet, de a tanúk kicsit mást hírdetnek, mint amire Jézus kérte a tanítványait. Jézus örömhírt hírdetni küldte el a tanítványait, a tanúk meg ítéletüzenetet hírdetnek. Jézus tanítványai az életet hírdették, a tanúk , abbadon sáskái pedig a halált: ők maguk kínozni akarják az embereket, amíg azok meg nem akarnak halni. ez a küldetésük a biblia szerint, amit felvállalnak.
2015. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tanú, csupán látom a kérdező és az első válaszoló tagadását. Csöppet riasztó, hogy mindenkiben tanút látsz.
2015. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


"De lehet olyan erő ami rövid idő alatt ezt megoldaná?"


Az attól függ neked mi a rövid. De ha a mennyei Atyára gondolsz akkor hidd el hogy ő megoldja. Már ha az az akarata. :)


"Az a kedves ember csak annyit mondott hogy az armageddon."


Armageddon egy helyet jelöl és egy csatát! Nem a Föld kinézete vagy a jég olvadása lesz a fő esemény akkor.

2015. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!