Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha szexuális álmom volt, és...

Ha szexuális álmom volt, és alvás közben magömlésem volt az bűnnek számít?

Figyelt kérdés
Ha lehet igazi keresztények írjanak, és ne olyanok akik szerint az önkielégítés sem bűn, mert az az.

2015. aug. 27. 10:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%

Márt nem rántasz rá koma ,jobb az úgy neked hogy reggelre tocsogsz a ge..be ?

Tudod mi a bún az hogy az elvakult nézeteiddel életben tartasz egy olyan vallást ami milliókat öletett meg az a bűn .

2015. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, hogy mindig a bűnös mivoltunkra és a bűnre koncentráljunk, de nyilván van nevelő hatása is. Kedves kérdező, Te a Róma 7 szellemi állapotában vagy, én tavaly nyárig voltam benne, gyötrődtem rendesen. De az Úr megtanított a kegyelme lényegére, ami fantasztikus. Most már nem a bűneimre koncentrálok, hanem Jézusra. És így szép fokozatosan átalakulok olyanra, amilyen az én Uram, Jézus, mert meg van írva. Mert Jézus mindent elvégzett!

Amúgy nyilván bűn az önkielégítés, de az nem ok arra, hogy bálványként tiszteljük. A sátán egyik legerőteljesebb trükkje. Szellemben nézd magad, meg vagy váltva, Isten szelleme él benned, eszerint változtasd meg a gondolkodásod. Gondolod, hogy Isten, aki a Fiát feláldozta értünk olyan kicsinyes, hogy az álmodért elmarasztal Téged? Az Isten nem ilyen és nem az Ószövetségben vagyunk

2015. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
mért bűn kiverni?
2015. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Mint előre számítani lehetett rá, a válaszok teljes skáláját kapod, világnézetektől függő egyéni személyes vélemények alapján, onnantól, hogy te vagy az agymosott vallásfanatikus balek amiért nem inkább csajozol és megd úgsz fűt-fát meg a legyet is röptében, egészen odáig, hogy a sátán rabszolgája vagy és le kell vágni a pő csödet :D


Én mondjuk nem nagyon értem, mire jó egy ilyen fajta kérdést gyakorira kiírni, - a választ neked magadnak kell eldöntened.

2015. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
te elmebeteg vagy én bezáratnálak mert megfertőzöd a hülyeséggel a társadalmat
2015. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

"egészen odáig, hogy a sátán rabszolgája vagy és le kell vágni a pő csödet :D "


Egy cikk szerint keresztény már vágta le magának, bűntudatból.


Kérdező:

Álmodban a pokolba fogsz kerülni. Egyébként ott sem, mert nem bűn.

2015. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 szp72 ***** válasza:

Nem számít bűnnek, ez szükségszerűen kisebb-nagyobb időközönként bekövetkezik. A gyakoriságát valószínűleg befolyásolja a szexuális inger nagysága is gyakorisága, tehát az ilyen témájú könyvek, képek, ábrándozások, amelyek adott esetben lehetnek bűnösek. Minél közömbösebb valaki annál ritkább.


Szerintem szexuális vágyképek teljes hiányában nem lehet férfivá érni. Nehezen tudom elképzelni, valakinek a nászéjszakán jut életébe először, hogy a női test szép és kívánatos.

Mindazonáltal aligha jár jó úton az, aki teljesen átadja magát az ábrándozásainak, s nem próbálja meg az önuralmat már ezen a területen megszerezni. Minél többet ábrándozol, annál inkább fennáll a veszélye, hogy súlyosabb bűnöket is elkövetsz.


Az itteni ateistákra ne hallgass! Az emberi szexualitás több, mint az állaté. Ők párzanak amikor és akivel jólesik vagy maszturbálnak, mint a ketrecbe zárt majmok, mert képtelenek megérteni, hogy ez nem egy olcsó élvezet, hanem a teljes és örök elköteleződés és eggyéválás kifejeződése és beteljesedése.

2015. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
43%

A kereszténység, a zsidó vallás fura kis unokatesója szerint minden bűn. Az is hogy megszületsz. Mert egy pucér csaj evett egy fáról, kb 3000 éve, egy párhuzamos dimenzióban, egy beszélő kígyó hatására. Ezért te egy szemét alak vagy. De bűnös vagy akkor is ha nem hiszed el hogy egy vénember a világ összes állatát el vitte egy bárkán.


Szerintem térj inkább át az atlatiszi reptoid annunaki vallásra. Az jobb.

2015. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%

"Ha lehet igazi keresztények írjanak, és ne olyanok akik szerint az önkielégítés sem bűn, mert az az."


Szia!

Megszegem a kérésedet,legalábbis nem azt írom,amit szeretnél hallani.Teszem azért,mert adok egy esélyt a reménynek.Gondolom fiatal vagy,ezért nem tehetsz róla,hogy könnyebben félrevezetnek az egyházi tekintélyek.Talán sikerül ebből kizökkenteni.persze megteheted,hogy továbbra is mész mások butasága után,és ignorálhatod amit most írok.Ez esetben számíthatsz a későbbiekben fölöslegesen mardosó bűntudatra,test-lelki problémákra pl.potenciazavar,szexuális frusztrációra,ami öngyűlölethez könnyen öngyűlölethez vezethet,majd miután felismerted,hogy mi a probléma a hiedelemrendszereddel,haragudni fogsz a környezetedre is,amiért megvezettek.

Igaz keresztény nem fog olyat írni neked,hogy az önkielégítés bűn.Azért nem,mert Jézus nem tanított olyat,hogy ne okozz magadnak örömet ilyen formában.Ő az élet szeretetét,és a boldogságot hirdette.És ehhez nem kell másokat bántani.

Kérdezem tehát,mi a gondod az önkielégítéssel?

2015. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
ha egész életedben menekülsz vmi elől amire vágsz akk a rabja leszel ,szóval ez csak még rosszabb lesz. nem mindenki képes szex(maszti) mentes életet élni.
2015. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!