Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Google keresővel az 1. oldalon...

Sanyi1234567890 kérdése:

Google keresővel az 1. oldalon nem találtam, több energiát pedig nem voltam hajlandó bele fektetni, úgyhogy felteszem: Ha Ádámnak és Évának két fia született, akkor hogyan lett tovább?

Figyelt kérdés
szerintem magáért beszél....

2015. aug. 29. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, ez is benne van a Bibliában.

És bármilyen meglepő, de úgy lett tovább, hogy utána születtek más gyermekeik is.

:)

2015. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg nekem, hogy CSAK két fia született. Szerintem ez magáért beszél.
2015. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem is szólhatnál magad ellen... mutasd meg, hogy van isten, pokol menyország stb...
2015. aug. 29. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Tehát ahová Káint száműzték, Nód földjére, az tulaldonképpen Ádám és Éva utódai által lakott terület volt, valószínűleg maga Nód is az első emberpár leszármazottja? Csak mert gyorsan felnőttek a gyermekek és az unokák, vagy pedig Ábel megölése már akkor történt, amikor már egyéb felnőtt utódok is voltak.
2015. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A kreacionisták szerint (ha a vérfertőzésre gondolsz) semmi érdemleges nem volt. Utódokat nemzettek Ádám és Éva gyermekei egymásnak. A vérfertőzés nem jelent veszélyt, ha az egyedek tökéletesek, nulla sejt vagy DNS szintű hibával. Szerintük a mai emberek selejtesek genetikailag, ezért veszélyes a vérfertőzés.


Ui.: Hangsúlyoznám, hogy ez nem az én véleményem, csak mondom amit tudok.

2015. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez a vérfertőzés része alapból azért kicsit erős szerintem, legalábbis így elméleti szinten. :D
2015. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
A közös ősünk hogyan szaporodott?
2015. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

IMózes 5

4. És telének Ádám napjai, minekutánna Séthet nemzette, nyolczszáz esztendőre, és nemze fiakat és leányokat.

2015. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mutasd meg arra irányult, hogy a Bibliából mutasd meg, mert ott épp az ellenkezője van, de mindig elfelejtem, hogy olvasni tudni kell.

Mellesleg Lucifer leírta a frankót, te is abban hiszel, hogy egyszer régen, a mesék elején hirtelen hipp hopp kialakult egy ember pár, milyen véletlen, hogy ellenkező neműek voltak, egész más belső szaporító szervekkel, és milyen véletlen hogy hirtelen tudtak is egymással szaporodni.

Mivel átmeneti leletek nincsenek, és a szaporodás nem tűr meg semmi tévedést, ezért ennek azonnal tökéletes kellett lennie mind két nem részéről.

Szép mese, kár hogy azt sem tudod miben hiszel nagyképűségedben.

2015. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ádám és Éva nem az első ember volt hanem az első emberek egyike. Velük egyidőben Isten több embert is teremtett, de név szerint csak őket nevezte meg. Az sem igaz hogy Évát Ádám bordájából teremtette Isten. Ugyanabból teremtette mint mint Ádámot. Tehát szó nincs arról hogy a testvérek egymással házasodtak volna. Isten tiltja a vérfertőző házasságot, akkor is és most is.
2015. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!