Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Google keresővel az 1. oldalon...

Sanyi1234567890 kérdése:

Google keresővel az 1. oldalon nem találtam, több energiát pedig nem voltam hajlandó bele fektetni, úgyhogy felteszem: Ha Ádámnak és Évának két fia született, akkor hogyan lett tovább?

Figyelt kérdés
szerintem magáért beszél....

2015. aug. 29. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A testvérekkel való házasság most is azért tilos, mert a testvérek esetében a hibás gén mindkettejüknél ugyan ott van, így nagyon nagy valószínűséggel születik testi és/vagy szellemi sérült gyermekük. Viszont a teremtésnél Isten azt mondta, hogy minden igen jó volt. Nem volt hibás gén. Egészen a hegyen történt parancsolatok idejéig nem volt tilos a testvérek közötti házasság.
2015. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

bőven nem olyan veszélyes a dolog, a mai egész emberiség visszavezethető egy pár tíz fős csoportra, tőlük származik mindenki, de a jégkorszakban és 1-2 száz főre esett vissza az emberiség létszáma, ismert jelenség, hogy kb 20-30 példány egy egész földrészt be tud népesíteni (vadkanok, ausztráliát, szürkemókusok a brit szigeteket, de még magyar példák is vannak)


és akkor a növényvilágról még nem is beszéltünk


de a kérdésre megkaptad a választ, ádámnak és évának NEM csak két fia volt a biblia(és tóra) szerint, csak ez a kettő kiemelten fontossá vált

2015. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!