Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek a muszlim inváziónak?

Figyelt kérdés
Ami állítólag már el is kezdődött, éppen most olvastam Kertész Imre írónk nyilatkozatát. Gyűjtsük össze, milyen változások várhatóak hétköznapjainkban, már ha egyáltalán mindez balátható. Nem lehetne ezt esetleg valamilyen fondorlatos, tudományos módszerrel megakadályozni? Tudósok, mérnökök álljanak elő valamilyen hathatós eszközzel most már.

2015. szept. 8. 16:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

Mit akarsz, hogy mit írjunk? Hogy Allah akbart fogsz hallani és nem lehet csador nélkül kimenni a nőknek? Vagy betiltják a sertést és többé nincs alkohol a teszkóban?

Kertész nagyöreg, kinnről mondja a frankót, osztja mindenki az észt, és beszól mindenki, nem hogy megoldást javasolnának.

Várjuk ki, hogy mi lesz belőle, nem kell pánikolni és pánikot kelteni. Éljük az életünket és foglalkozzunk a sajt dolgainkkal addig, amíg személy szerint nem leszünk érintettek az ügyben. Én ezt gondolom, így is csinálom.

2015. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
kiderül, ki a keresztény, és ki a rasszista.
2015. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Hogy konkrétan milyen következményei lesznek azt nehéz megmondani, de semmi jóra nem számítsunk.

A helyzet mostani állása szerint Ny.EU kvótarendszert akar bevezetni, amivel több gond van:

1. Nem tudjuk mennyi az a menekült akiket szét akarnak osztani, mivel folyamatosan özönlenek. Amíg nem zárjuk le a határokat addig nem tudjuk hogy 1 vagy 10, vagy 50 millió vár elosztásra. Természetesen amíg a határok nincsenek lezárva addig jönni fognak, utánpótlás van bőven.

2. Tegyük fel elosztjuk őket, MO pl kap 100 ezer Afrikait. A gond az hogy ezeknek az eszük ágában nincs MO-n maradni, mivel itt nem kap annyi támogatást mint Németországban. Azaz az első percben felül a vonatra és visszamegy oda ahonnan ide küldték. Az ittartásuk csak úgy lenne kivitelezhető ha lezárjuk a határokat, azaz meszűnik a szabad átjárás MO-Ausztria, Ausztria-Német, stb államok között. Konkrét vasfüggönyökkel, mivel ha kell a zöldhatáron fognak visszamenni. Ez szintén elég esélytelen.


A legújabb terv az hogy aki befogad a kvóta szerint az menekültenként kap 6000eu-t, aki nem az pedig befizet fejenként 6000 eu-t. Azaz ergó meg van zsarolva mindenki aki nem akar muszlimokat betelepíteni.


A következményeit egyébként mindenki megnézheti az európai nagyvárosok muszlimok lakta negyedeiben:

Bűnözés, az ingatlan árak zuhanása, az őslakos helyiek tömeges kiköltözése és a muszlimok saját törvényeiknek bevezetése. (Európai No-Go zónák)

2015. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Csatlakozom a kettes válaszhoz. Én követem Jézust, aki biztos hogy nem írt volna ki ilyen kérdést.
2015. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
És akkor még arról a kockázatról nem is beszéltünk hogy ezek között terroristák is vannak. Nem lehetnek, hanem vannak és ezt európai biztonságpolitikai szakértők mondták el. Ugyanis az ISIS és a többi terrorszervezet nem fogja kihagyni azt a ziccert hogy így simán be tud küldeni bárkit az EU-ba, mindenféle kockázat nélkül.
2015. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az USA áldozza fel Európát a saját biztonsága érdekében?
2015. szept. 8. 17:51
 7/27 anonim ***** válasza:
9%

Mondhatjuk, hogy a keresztények hite került próba alá:


Jöjjetek, Atyám áldottai, örököljétek a világ megalapításától nektek készített királyságot. 35 Mert megéheztem, és ennem adtatok; megszomjaztam, és innom adtatok. Idegen voltam, és vendégszeretően fogadtatok; 36 mezítelen voltam, és felruháztatok. Megbetegedtem, és gondot viseltetek rám. Börtönben voltam, és eljöttetek hozzám.« 37 Akkor az igazságosak ezekkel a szavakkal válaszolnak neki: »Uram, mikor láttunk éhesnek, és tápláltunk, vagy szomjasnak, és innod adtunk? 38 Mikor láttunk mint idegent, és vendégszeretően fogadtunk, vagy mezítelenül, és felruháztunk? 39 Mikor láttunk betegen vagy börtönben, és elmentünk hozzád?« 40 És a király így felel majd nekik: »Bizony mondom nektek, amit megtettetek e testvéreim legkisebbjeinek egyikével, azt velem tettétek meg.«

41 Akkor szól a balja felől állókhoz is: »Menjetek el tőlem, ti átkozottak, az örök tűzre, amely az Ördögnek és angyalainak készült. 42 Mert megéheztem, de nem adtatok ennem, és megszomjaztam, de nem adtatok innom. 43 Idegen voltam, de nem fogadtatok vendégszeretően, mezítelen voltam, de nem ruháztatok fel, beteg voltam és börtönben voltam, de nem viseltetek rám gondot.« 44 Akkor azok is válaszolnak, ezekkel a szavakkal: »Uram, mikor láttunk éhesnek vagy szomjasnak vagy mint idegent vagy mezítelenül vagy betegen vagy börtönben, és nem szolgáltunk neked?« 45 Akkor ezekkel a szavakkal válaszol nekik: »Bizony mondom nektek, amit nem tettetek meg e legkisebbek egyikével, azt velem nem tettétek meg.« 46 És ezek elmennek az örök levágatásra, az igazságosak pedig az örök életre.”

2015. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
5%
20 Hanem „ha ellenséged éhes, adj neki enni; ha szomjas, adj neki inni; mert ha ezt teszed, tüzes szenet gyűjtesz a fejére”. 21 Ne hagyd, hogy legyőzzön a rossz, hanem a rosszat mindig győzd le a jóval.
2015. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem a biztonsága érdekében. De Európa az USA versenytársa, így az USA-nak mindenképp érdeke hogy destabilizálja Európát. Ebben pedig az EU vezető politikusai is partnerek ahogy láthatjuk, sőt a baloldal liberális emberek egyenesen tapsolva és örömködve dugják a fejüket a kötélbe.
2015. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Érdemes megnézni ezt a beszélgetést a kormányszóvivőnkkel. Sok mindent egyértelműsít:

https://www.youtube.com/watch?v=syWUXimbHdM

2015. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!