Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ő tényleg sátánista?

M.B.K. kérdése:

Szerintetek ő tényleg sátánista?

Figyelt kérdés

Van egy fiú..aki 14 éves és olyanokat írt nekem,hogy ő belül démon meg,hogy eléggé visszafogja egy erőszakos idegbeteg énjét..,ha az az énje kiszabadulna akkor a körülötte lévők nem sokáig élnének,az az 1gyik álma,hogy mindenki fél tőle..ezért akar sátán lenni vagy halálangyal..démon akar lenni ha meghal..menő lehet tömegeket lemészárolni...hidd el ha a lábaim előtt feküdne az összes rokonom a saját vérében az se hatna meg...nincs sok érzése..csak boldogság és düh..."Az elozo baratnoimmel az volt, h tettetem a kedveset meg ilyenek es amikor kb minden jo volt szakitottam azert h minnel jobban ossze torjem a lelkuket ^^" "A regi elottit megb*sztam es ott hagytam xD" "Jah es ongyilkossagra hajlamos csaj volt, talan mar nem is el ^^" "Special azert csinalom mert a halalukba akarom kergetni oket ^^" "Mondtam h belul demom vagyok, szerintem mar a lelkem is fekete ^^"

"Felsz mar? ^^" "Jah a felelemre csak kivancsi vagyok"

"Jo, fogalmam sincs melyik jellemte gondolsz. Celpont akit talan ongyilkossagra birhatok ugy h szakitok vele egy ido utan"..az boldogítja ha tönkreteheti 1 lány életét.."Mondtam h csak ember test istenem..." "elvagyok zarva ebbe a szarba" "jo na demon akarok lenni ha meghalok" Hollywood Undead-et hallgat(kedvenc bandám) és kb. mindig feketében van. Félreértés ne essék..szerintem a H.U. nem sátánista! Szerintetek ő sátánista?



2015. szept. 28. 11:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak egy hülye kis gyerek aki összevissza hazudozik hogy "lenyűgözzön".
2015. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2015. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Lenyűgözzön? Ez vicces :D...szerinted valaki komolyan viccelne ilyenekkel? kedves 2. nem..nekem nem mindegy
2015. szept. 28. 12:16
 4/29 A kérdező kommentje:
Van róla egy képem..ő az akit nem cenzúráztam ki.. a barna hajú..középen [link]
2015. szept. 28. 12:40
 5/29 anonim ***** válasza:
hehe. a kamaszfiúk és a határtalan fantáziájuk...
2015. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
2%
Halál komolyan válaszolok: ide vezet az ateista, evolucionista ideológia. A gyermekek szellemi, lelki tömeggyilkosságához :(
2015. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
kedves 6. köszönöm..végre egy értelmes válasz. szóval szerintetek hazudik? szerintetek nem démon..szerintetek nem tette azt a lányokkal..amiket írtam?
2015. szept. 28. 13:19
 8/29 A kérdező kommentje:
nem démont akartam írni..hanem sátánistát...na szóval: *szerintetek nem sátánista?
2015. szept. 28. 13:21
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon ciki,hogy fényképet teszel fel róla és mindenfélét állítasz róla, ami vagy igaz, vagy nem.
2015. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Inkább csak nyomika. Majd kinövi.
2015. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!