Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ő tényleg sátánista?

M.B.K. kérdése:

Szerintetek ő tényleg sátánista?

Figyelt kérdés

Van egy fiú..aki 14 éves és olyanokat írt nekem,hogy ő belül démon meg,hogy eléggé visszafogja egy erőszakos idegbeteg énjét..,ha az az énje kiszabadulna akkor a körülötte lévők nem sokáig élnének,az az 1gyik álma,hogy mindenki fél tőle..ezért akar sátán lenni vagy halálangyal..démon akar lenni ha meghal..menő lehet tömegeket lemészárolni...hidd el ha a lábaim előtt feküdne az összes rokonom a saját vérében az se hatna meg...nincs sok érzése..csak boldogság és düh..."Az elozo baratnoimmel az volt, h tettetem a kedveset meg ilyenek es amikor kb minden jo volt szakitottam azert h minnel jobban ossze torjem a lelkuket ^^" "A regi elottit megb*sztam es ott hagytam xD" "Jah es ongyilkossagra hajlamos csaj volt, talan mar nem is el ^^" "Special azert csinalom mert a halalukba akarom kergetni oket ^^" "Mondtam h belul demom vagyok, szerintem mar a lelkem is fekete ^^"

"Felsz mar? ^^" "Jah a felelemre csak kivancsi vagyok"

"Jo, fogalmam sincs melyik jellemte gondolsz. Celpont akit talan ongyilkossagra birhatok ugy h szakitok vele egy ido utan"..az boldogítja ha tönkreteheti 1 lány életét.."Mondtam h csak ember test istenem..." "elvagyok zarva ebbe a szarba" "jo na demon akarok lenni ha meghalok" Hollywood Undead-et hallgat(kedvenc bandám) és kb. mindig feketében van. Félreértés ne essék..szerintem a H.U. nem sátánista! Szerintetek ő sátánista?



2015. szept. 28. 11:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
Jajj már. Hagyjuk az ilyen fas zságot mint hogy jézus meg isten szereti. Az életben magadra, a családodra, és a barátaidra számíthatsz, nem valami "felsőbbrendű" nem létező erőre.
2015. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%
Én vagyok az egyetlen, aki a Hollywood Undead miatt jött ide?
2015. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Bocsi kedves utolsó :c..ha félrevezettelek :o
2015. okt. 3. 18:54
 24/29 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen, aki a Hollywood Undead miatt jött ide? - hahaha, en is Hollywood miatt jottem ide, de nem a banda miatt, hanem mert itt lakom es gondoltam segitek ha tudok :DDD



Figyelj kerdezo, az en baratnom meg szappant akart fozni a szuleibol 14 evesen, korom feketebe jart es gyertyaval vilagitott lampa helyett.....aztan felnott es azota van egy normalis ferje meg ket pici gyereke.


Ezeket a fiatalkori bolondsagokat NEM SZABAD komolyan venni!!!! Amig a fiu nem tesz olyat, amivel neked (testileg vagy lelkileg) fajdalmat okoz, addig nem szamit mit csinal. Vigyazz, lehet hogy tenyleg vannak beteges hajlamai es csak sexre kellessz neki, de ha nem veszed komolyan a sracot akkor nem lesz semmi bantodasod.


Satanista? Uristen, fogalma sincs mi az, de szerintem neked se.

Hidd el, attol hogy valaki Marilyn Mansont hallgat meg szereti a fekete szint, meg nem lesz satanista. Sot attol sem, hogy ilyen zagyvasagokat hablatyol ossze vissza mint ez a fiu.

2015. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ^^
2015. okt. 17. 04:39
 26/29 blondygirl válasza:

Tuti, hogy nem az, mert az teljesen más, például, mint én. :D

Lényegtelen, hogy hivják? Mert azon a képen nagyon jól néz ki XD

2015. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó..bocsi..de..ő..tetszik nekem :'D szóval...remélem nem haragszol ha nem mondom meg a nevét.. ^^
2015. nov. 25. 20:38
 28/29 anonim válasza:
Hat elegge nyomorult feje van😂😂 hogy ennek lettek volna baratnoi meg megb#szott volna barkit is? Ketlem
2016. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hatalmas burger kinges sátánista lehet :D Ez valószínűleg még dugni sem tud & 14 éves kvázi farrángató.
2016. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!