Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ilyenek a katolikus...

Miért ilyenek a katolikus fiatalok?

Figyelt kérdés

Korábban azt hittem, hogy a katolikus fiatalok mennyire rendesek. Jó, én is az vagyok, de nem a szabályoknak élek, hanem a szeretetnek.


Sajnos sokban kellett csalódnom: nem annyira a szeretetet és a toleranciát alkalmazzák, hanem a szabályokat, beleértve az önmegtartóztatást. A Bibliát is felhasználják a szabályok bizonyítására

Bár hirdetik az alázatot, azt úgy teszik, hogy mindig gyengébb fél szenvedjen, és az legyen eltiporva.


És még a lányokról nem is beszéltem. Nem hiszem, hogy valaha is fogok még egyszer katolikus csajnak udvarolni. Beszélgetek velük, kérdezek, de máris rosszat sejtenek, és eldurvulnak...



2015. okt. 27. 15:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Én is még tegnap beképzelt voltam. Ma már tökéletes.
2015. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%

Milyen jó, hogy a Bibliát ami Isten szava, nem ismerik az emberek, de kereszténynek vallják magukat, csupán csecsemő keresztelésük miatt,

aztán felnőttként annyit ér a keresztelkedésük, mint halottnak a puszi


Ezért aztán a keresztelkedést nem csecsemő korra mutatva állított példát, hanem felnőtt korban amikor az ember felfogja értelemmel, mit jelent keresztény életet élni, mert a keresztény élet a keresztelkedéskor kezdődik,


a szavaidból is kitűnik, hogy a szent írást nem ismered, bár valamilyen valláshoz tartozol

2015. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Komolyan ,most engem gondoltok a negatív személynek. Írtam hogy katolikus vagyok....

Tudom, mi van a Bibliában.

2015. okt. 27. 18:32
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok katolikus. De...

Dobott egy katolikus csaj, és most gyk-en durcizol? Én meg egyszer egy (feltehetően másik) katolikus csajnak udvaroltam, és első randin megdugtam, na tessék.

2015. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Am nem értem, hogy egy ember értékét miért nem a szabályok határozzák meg? Mi rossz van abban, hogy a szeretet fontosabbnak tartom?

Egyszer végiglapoztam a Bibliát, és nem is találtam azt, amiről beszéltek

2015. okt. 27. 19:37
 6/28 Attila_the_hun ***** válasza:
84%

" Nem hiszem, hogy valaha is fogok még egyszer katolikus csajnak udvarolni. "


Ha ezt komolyan is gondoltad, akkor nem vagy normális. Az eszem megáll, hogy még ma is élnek olyan emberek a Földön akik így gondolkodnak, akik vallási hovatartozás szerint döntik el, hogy kinek udvarolnak és kinek nem.

2015. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

Konkrét példákat tudsz írni, hogy mire gondolsz?

Nekem ez így olyan se füle, se farka.

Én is katolikus fiatal vagyok, ha gondolod írj privit.

2015. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
A katolikus egyházban is vannak szabályok, amiket hol túl komolyan, hol túl komolytalanul vesz a bukott emberi természet. Szállj le a Földre, itt nem angyalokat, hanem gyarló embereket fogsz találni, bármit is tanítanak nekik az egyházban.
2015. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
most mondhatnám hogy "álltalában az emberek ilyenek, függetlenül a katolicizmustól" vagy hogy "a katolikusok nem is ilyenek, én nem ezt tapasztalom" stb, szóval egyszerűen nem ettől függ az egész
2015. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás... én is katolikus vagyok, de a leírtak nem mindenkire igazak.
2015. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!