Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ilyenek a katolikus...

Miért ilyenek a katolikus fiatalok?

Figyelt kérdés

Korábban azt hittem, hogy a katolikus fiatalok mennyire rendesek. Jó, én is az vagyok, de nem a szabályoknak élek, hanem a szeretetnek.


Sajnos sokban kellett csalódnom: nem annyira a szeretetet és a toleranciát alkalmazzák, hanem a szabályokat, beleértve az önmegtartóztatást. A Bibliát is felhasználják a szabályok bizonyítására

Bár hirdetik az alázatot, azt úgy teszik, hogy mindig gyengébb fél szenvedjen, és az legyen eltiporva.


És még a lányokról nem is beszéltem. Nem hiszem, hogy valaha is fogok még egyszer katolikus csajnak udvarolni. Beszélgetek velük, kérdezek, de máris rosszat sejtenek, és eldurvulnak...



2015. okt. 27. 15:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok mindenhol egyformák, pont. Mindenhol vannak jófejek, és hülyék.
2015. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló. Nem vallási hovatartozás alapján döntöm el. De mivel a katolikus lányok ilyenek, nem tehetek semmit. Pedig mindig reménykedtem, hogy vannak kivételek. Fél évtizeden át vártam, hogy egyszer egy normális, kedves katolikus lány jön be a csoportba. Nem így történt.
2015. okt. 28. 09:48
 13/28 A kérdező kommentje:
10-es végre valaki aki nem a szabályokat szereti. :D csak már hogy ahol én lakok, ott olyan nincs.
2015. okt. 28. 09:49
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

"De mivel a katolikus lányok ilyenek, nem tehetek semmit. Pedig mindig reménykedtem, hogy vannak kivételek."


Olvasd el mégegyszer a válaszmat (4-es vagyok)

2015. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
4-es, örülök a szerencsédnek. :)) Hol bukkantál rá ilyen katolikus lányra? A hittanos közösségben, ahol én járok, egyszer sem fordult meg még ilyen lány. A legtöbb, akivel eddig találkoztam, nemhogy a szexet, még az ölelést sem engedte.
2015. okt. 28. 09:56
 16/28 A kérdező kommentje:

Római katolikus vagyok, de normálisan fogom fel a vágyakat. Dehogy akarok lefeküdni katolikus lánnyal. Csak 4-es válaszolóra reagáltam.

Ajánlom olvassatok a neten szexuális felvilágosítást.

2015. okt. 28. 14:15
 17/28 A kérdező kommentje:
17-es? Miért, ha nem, mi lesz? XD
2015. okt. 28. 14:43
 18/28 Attila_the_hun ***** válasza:
73%

" De mivel a katolikus lányok ilyenek, nem tehetek semmit."


Mit értesz az alatt, hogy ilyenek? Milyenek kellene, hogy legyenek? Miben mások mint egy átlagos normális ember?

2015. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Erre nem kívánok válaszolni. Nagyon olyan irányba ment el ez a kérdés, amit nem akartam.
2015. okt. 29. 11:42
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a katolikusok között vannak ilyenek, az emberek mind ilyenek, és imádják a gyülölködésüket és a felsőbrendűségérzetüket megideologizálni, mi lenne jobb, mint hogy "isten mondta"


de hasonló viselkedés megfigyelhető az elkötelezett jobboldaliak, és a nagyon liberálisok (liberál-fasiszták?) között is


na és akkor a keverd a kettőt


nekem pl a votl barátnőm református, és mivel én nem a fideszre szavazok elkezd velem ordibálni, és hogy merem emgkérdőjelezni a Bibliá és stb, nem értem hirtelen hogy jön a fideszhez a Biblia, és hogy én abból mit kérdőjeleztem meg, és hogy ha akarnám miért ne kérdőjelezhetném meg, de oké, biztos


ugyan akkor ez csak egy hangos kisebbség

2015. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!