Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a megbocsájthatatlan bűn?

Mi a megbocsájthatatlan bűn?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Imperius, Cruciatus vagy Adava Kedavra-átkok használata.
2015. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ,hogy vissza utasítom Jézus Krisztust,mert nincs más lehetősége az embernek a bűnei bocsánatára.

Isten minden bűnt megtud bocsátani ,na de ha visszautasítják akkor nem tud mittenni.

Ezt a hívő embert nem fenyegeti,csak a hitetlen vallásos embereket,akik még nem fogadták el Jézus Krisztust személyes megváltójuknak.

2015. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is a bűn valójában ?A János ev,alapján:Jézus szavai:


De én az igazat mondom néktek: Jobb néktek, hogy én elmenjek: mert ha el nem megyek, nem jő el hozzátok a Vígasztaló: ha pedig elmegyek, elküldöm azt ti hozzátok.


És az, mikor eljő, megfeddi a világot bűn, igazság és ítélet tekintetében:


Bűn tekintetében, hogy nem hisznek én bennem;


Szóval elég egyértelmű,az hogy mit nem lehet megbocsájtani.

2015. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Mi dolgom nekem azzal, hogy Isten miképpen ítél embereket? Péter azt kérdezte Jézustól, hogy mi lesz Jánossal. Azt válaszolta, hogy mi dolgod vele. Te csak kövess engem... Nekem nem lehet olyan, amit ne bocsájtanék meg. Ha valaki vétkezett 77-szer egy nap ellenem, 77-szer kell megbocsátanom.
2015. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha megnézel egy Harry Potter mozifilmet, ahelyett, hogy inkább a könyvet olvasnád belőle. ;)
2015. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Szentlélek tudatos káromlása.

Vagyis az, hogy Jézus az ördög erejével tesz csodát, vagy varázsol. Az itt állítottaktól eltérően én úgy gondolom, hogy most is megismétlődhet.

[link]

2015. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"mindenfajta bűn és káromlás megbocsáttatik az embereknek, de a szellem elleni káromlás nem bocsáttatik meg." Máté 12:31
2015. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vallasos keresztenyek, emlekezzetek a kovetkezore :


" Ha nem kovettek el bunt, akkor Jezus hiaba halt meg " :)


Ugyhogy hajra neki, fiuk !

2015. nov. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!