Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik a kedvenc bibliai...

Melyik a kedvenc bibliai idézeted? (És miért? )

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 16:45
1 2
 11/18 Mykola válasza:
23%

Teremtés 19

34. És lőn másodnapon, monda a nagyobbik a kisebbiknek: Ímé a mult éjjel én háltam atyámmal, adjunk néki bort inni ez éjjel is, és menj be te, hálj vele, és támaszszunk magot a mi atyánktól.

2015. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mykola válasza:
0%
Azért mert már a trónok harcában is bejött a vérfertőzés.
2015. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

János jelenésekről 21:4

„És az Isten eltöröl minden könnyet az ő szemeikről; és a halál nem lesz többé; sem gyász, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé, mert az elsők elmúltak.”

2017. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

"AMA NEMES HARCOT MEGHARCOLTAM, FUTÁSOMAT ELVÉGEZTEM,

A HITET MEGTARTOTTAM...- 2Tim 4,7.

Mindkét szülőm temetésén ez az ige hangzott el.


A másik kedvenc igém: “Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.”

Jób 19,25

2019. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szép, köszönöm. És köszönöm minden eddigi válaszadónak is a válaszát!
2019. ápr. 15. 20:40
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"mert hárman vannak, akik bizonyságot tesznek a mennyben: az Atya, az Ige és a Szentlélek, és ez a három egy"


Nekem ez, mert szépen megmutatja, hogy utólag hogyan próbálták hamisítással, betoldással úgy beállítani a szentírást a gnosztikus eredetű háromság hívei, mintha az istentagadó doktrínájuk eredetileg is a szentírás része lett volna.


[link]


"Az pedig az örök élet, hogy megismerjenek téged, az egyedül igaz Istent, és a kit elküldtél, a Jézus Krisztust."

2019. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 KZitus ***** válasza:

még ez is:

Ézsaiás 43:4

" Hiszen értékes vagy a szememben, tiszteletre méltónak tartalak és szeretlek."

Ezt mostanában találtam.

Miért:

Mert ebben a rohanó világban alig "érkeznek" tiszteletet adni egymásnak az emberet. Tanulhatunk ebből Istentől :-)

Figyeljünk egymásra - tisztelettel és szeretettel :-)

2019. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. máj. 11. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!