Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus, már ha hiszünk a...

Jézus, már ha hiszünk a bibliában olvasható beszámolónak, Jeruzsálemről E/1-ben beszél, és múltidőben, ezek szerint ő a megtestesült Isten?

Figyelt kérdés
más nyelveketn ez pláne kijön a nyelvtani sajátosságok miatt (mintha azt mondaná: ÉN hányszor akartalak már "sokszor a távoli múlt egyes pontjain is" egybegyűjteni titeket)
2015. dec. 7. 04:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

folytassátok csak, érdekes amit írtok, szívesen olvasom


de azét apró megjegyzés a jehova tanúi oldal felé:


1, de igen, baromira vitatkozol :D


2, nem! van egy nézőpontod, egy véleményed, melette érveid, és talán még igazad is van, de NEM a véleményed nem a biblia és nem Isten véleménye "az én véleményem az ami Isten véleménye" hozáállást sürgősen hanyagoljuk, pláne az erre való hivatkozást, ezen túl "úgy gondolom az én véleményemet támasztják alá Isten kinyilakoztatásai, hizen:" s itt az okfejtés


3, ugye azt nem hiszitek hogy érv, az hogy aláveti magát az atyának, a pincér talán nem szolgál ki, mint egy kvázi-rabszolga? Attól még velem egyenlő ember.

2015. dec. 7. 21:28
 22/23 anonim ***** válasza:
38%
az első században is voltak "Magasrangú" emberek akik elhagyták Jézus gyülekezetét.
2015. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Aki elkezd őrtornyozni az megtalálta a legjobb orvosságot Biblua ellen. Akkor mások meg elkezdhetnének pápistázni.
2018. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!