Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok mennyire érzitek,...

Muszlimok mennyire érzitek, tapasztaljátok, hogy a szélsőségesek miatt rajtatok csattan az ostor?

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek ,tapasztaljátok a minden napokban ?
2015. dec. 11. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

nem, sőt ellenkezőleg, mindenki sajnál, és azt mondja milyen értékes a mi kultúránk, ami persze kedves és megtisztelő dolog, de nagyon mesterkélt


amikor holocaust megemlékezés vagy hasonló dolog van, akkor is mindenki megdicséri a zsidókat, perze értem én sajnálunk mindenkit akinek valakije meghalt, vagy valamilyen gyűlölet tárgya, ez jó, de azért ne keverjenek már minket a zsidókkal


pláne, hogy ők azért mégis maguknak keresték a bajt

2015. dec. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Molyember ***** válasza:
64%
Első, te hülye vagy? Ki beszélt a zsidókról? Ki hasonlította a zsidókat a muszlimokhoz? Mi az, hogy a zsidókat "mindenki megdicséri"??? :D Értetted a kérdező kérdését, vagy csak zsidózni akartál egy jót?
2015. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
értettem a kérdést, olvasd el megmint amit írtam, hátha jobban megérted
2015. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki milyen környezetben mozog. Én pl. könyvelő vagyok tehát viszonylag értelmes emberekkel hoz össze az élet, akik tudnak gondolkodni, részükről semmi negatívat nem tapasztaltam, sőt inkább érdeklődést, hogy akkor hogy is van ez meg az. Viszont amikor mondjuk a vonaton ülök (ahol ugye nem válogathatja meg az ember a társaságot), ott előfordulnak megjegyzések (pl. egy félhangos úristenterrorista meg ehhez hasonló színvonalas beszológatás-kísérletek). Meg ismerőseimtől hallom, akik rosszabb környéken élnek, hogy van amikor megbámulják őket meg keménykednek..
2015. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. dec. 29. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé zavar, bár megtudom érteni, hogy haragszanak...
2016. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!