Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért érzi ma sok ember azt,...

KZitus kérdése:

Miért érzi ma sok ember azt, hogy Isten nem törődik vele?

Figyelt kérdés
Az Ézsaiás 41:10 azt írja: " Ne félj, mert én veled vagyok..... én vagyok Istened. Én megerősítelek. Valóban megsegítelek. Szilárdan támogatlak igazságos jobbommal.«

2015. dec. 29. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Mert elfordultak tőle. Ők sem foglalkoznak vele. Egyre nagyobb divat az ateizmus.
2015. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Mert felsorolják Istennek hogy mire van szükségük, mit akarnak és utána elvárják hogy teljesítse is azokat!
2015. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
És melyik istennek vagy isteneknek kéne velem törődnie? Mindig mindenki mást mondd. :(
2015. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

Velem tutti nincs isten.

Én realista vagyok és magam sorsát alakítom. De hiszek abban, ha pozitívan gondolok valamire, akkor a tudatalatti segít abban, hogy csodás dolgokat hajtsak végre.


A vallást meg meghagyom az alkoholista és pedofil papoknak, akik beverték az orromat és fogdostak a gimiben.


#KatolikusEgyház #KrisztusNemEztAkarta

2015. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

"Egyre nagyobb divat az ateizmus."


Az ateista nem hisz istenben. Az ateista esetleg tagadja is isten létezését. Ezért teljesen értelmetlen azt mondania egy ateistának, hogy isten nem törődik vele, mert egy ateista nem foglalkozik istennel.

2015. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Az elvárás isten felé egészségtelen. Az minden csalódásnak az alapja.
2015. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

"Ezért teljesen értelmetlen azt mondania egy ateistának, hogy Isten nem törődik vele, mert egy ateista nem foglalkozik Istennel."

És én ateistának írtam? Gondolom a kérdés föltevője vallásos.

2015. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Én nem érzem, hogy elfordult tőlem, csak nem hiszek benne. Amúgy, ha lenne isten foglalkozna az egyéni pitiáner gondjaimmal, míg a Földön naponta halnak meg értelmetlenül?

KZitus, már okosabb vagy és burkoltan teszed fel a kérdést, hogy ne lehessen rájönni, hogy jehós vagy. Ha úgy tennéd fel egyedül maradnál. Teljesen ki van mosva az agyad és csak a jw-orgos baromságot tudod befogadni.

2015. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

4-es


Szavaidból az derül ki, csalódtál az egyházban.

De ez nem jelenti azt, hogy Isten hibás ebben.

Mit éreznél, ha megtudnád, hogy Isten is csalódott az egyház(ak)ban?


Lehet ez közelebb vinne Istenhez? Már sokan jártak így:-)

2015. dec. 30. 10:59
 10/22 A kérdező kommentje:
egyet értek az első válaszolóval- mint egyfajta lehetőséggel, okkal.
2015. dec. 30. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!