Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi? Én nem nagyon...

Jehova Tanúi? Én nem nagyon értem,

Figyelt kérdés
Én nem nagyon értem, hogy miért vannak kispécizve Jehova Tanúi ezen az oldalon...Miért szállt rájuk rengeteg ember?? Nektek is gondolom van mit söpörni a házatok táján, inkább azzal foglalkozzatok. Amúgy nem értem azért sem ezt az egészet, mert rendben, hogy tévelyegnek sok minden tekintetben, de mutassatok egy olyan felekezetet, vagy egyházat, ahol nincsenek ott is súlyos tévelygések. Azokat miért nem piszkáljátok???? Szerintem hagyjátok eg Őt a hitükben és ne piskáljátok őket. Jézus nem erre hívja az embereket.......nem azt mondta, h menjetek széles e világra és pszkálódjatoik, kritizáljatok, hanem hogy Őt hirdessük. Szerintem imádkozzatok értük. Több mindent el lehet érni vele, mint szeretetlen ítélgetésekkel...nem gondoljátok??

2016. jan. 10. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki értse meg, hogy szerintetek a római katolikus egyház maga a hitehagyott, szinte már sátáni egyház, és minden más felekezet teljesen rosszul értelmezi a Bibliát, de az támadás, ha ugyan ezekkel a vádakkal szembesültök azoktól, akikre ugyan ezeket mondjátok. Képmutató farizeusok!
2016. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tetszik ez az utolsó időket éljük duma,kb 10 éve ez van de senkit se zavarjon.Ateisták mindig voltak,sőt olyanok ik akik kigunyolták a vallásokat,MINDIG.Nem elünk utolsó időket.De például én nem fogadom el a bibliát de istenben úgy ahogy hiszek.Biblia régi nyelvezete miatt bárhogy leher értelmezni,az sincs kizárva hogy áttírták már egyszer,nem tudhatjuk.Régi eredetiböl csak kis papír fecniket találtak.Egyszer például olvastam hogy jézus egy földönkívüli akit félre értettek hogy isten gyereke,mert ha úgy vesszük mindenki(már ha van lélek) isten gyereke.Szóval bárhogy lehet értelmezni.Sőt mivel régen sok mindent nem értettek ezért úgy írhatták le ahogy ők értelmezni tudták.
2016. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak azok Isten gyermekei akik veszik es isszak a megvaltojuk veret. Azt a vert amivel meg vagyunk vasarolva a halaltol es a halal uratol a satantol.
2016. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És a tanúkat az álkérdésekért miért nem kéri számon senki? A többi felekezet füle miért van rágva,hogy milyen kérdéseket írnak ki tanúkról? Nem egy olyat láttam,amikor egy tanú szépen minden felekezetről tett fel külön kérdést,és utána lehordta őket a fekete földig. Vagy ezt szabad,őket ne érje semmi,de a többit lehet szidni,azoknak kuss a neve?
2016. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!