Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hangos Bibliát szeretnék...

Hangos Bibliát szeretnék hallgatni. Lenne rá weboldal? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Kedves mindenki ! Hangos Bibliát szeretnék hallgatni.Most nagy szükségem lenne rá.Az az igazság,hogy történt pár nem éppen jó dolog velem.Nagy segítség lenne ha hallgathatnám.A youtubon megtaláltam a Zsoltárokat,és a Péndabeszédeket.De több anyagot sajnos nem.Remélem tudok segíteni.Áldás,Békesség !

#internet #Isten #Biblia #hangoskönyv #Hangos Biblia #Jézus segíts
2016. jan. 31. 19:21
 1/6 KZitus ***** válasza:
/www.jw.org/hu/kiadvanyok/biblia/bi12/könyvek/
2016. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét oldalt !
2016. jan. 31. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

tisztelt kérdező, ncore-on elérhető még a károli biblia is hangoskönyvben


a jw.org-os linkkel kapcsolatban pedig érdemes tudnod, hogy jehova tanúinak sajáto bibliafordítása hallgatható ott, ami inkább ferdítés mint fordítás, számos részt szándékosan átírtak, te ugye bibliát szeretnél hallgatni, az ő "fordításuk" úgy gondolom nem tekinthető bibliának ,hizen ha egy szöveget átírunk az már nem az adott szöveg, hanem egy új szöveg ami az előbbi szöveg részleteit is tartalmazza

2016. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 # Jó reggelt ! Az ncore-ra én nem vagyok regisztrálva.Úgy tudom,csak meghívóval lehet regisztrálni.Ha ön letölti és e-mailben át tudja küldeni gmail-es e-mail címre akkor privát üzenetben megadom önnek az e-mail címemet.Segítségét előrre is köszönöm ! Tegnap este ezt a Zsoltárokat hallgattam,csak azt nem tudom,hogy ez hangoskönyv részle-e vagy aki feltöltötte Ő maga olvasta fel ? https://www.youtube.com/watch?v=U95LCycYa3I
2016. febr. 1. 06:21
 6/6 yuda ***** válasza:

Ez egy kiváló honlap. Ingyenes és fizetős részei is vannak.

[link]

2016. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!