Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért hagyja a szenvedés...

Isten miért hagyja a szenvedést életünkben (elhúzódó betegségemre gondolva)? Hívő vagyok.

Figyelt kérdés
Biztató szavakat várok, köszönöm a megértést.

2016. febr. 28. 11:13
1 2
 11/20 Roland G. ***** válasza:

"Aki a mi bűneinket maga vitte fel testében a fára, hogy a bűnöknek meghalván, az igazságnak éljünk: akinek sebeivel gyógyultatok meg."1.Péter 2:24


A gyógyulásod múlt időben szerepel.Fogadd be ez az igét a szívedbe,kezdj benne hinni és mond ki,hogy Jézus sebeiben meggyógyultam.A testem napról-napra erősebb és egyre jobban vagyok.stb


Én így tudlak biztatni,mert működik!(Saját és sok-sok ember tapasztalatai miatt írtam)

Áldott napot!

2016. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 28. 14:57
 13/20 anonim válasza:

Ezt dobta a gép. Azt kell elviselni , ami van.


ISten nem csinált veled semmit, általában genetikai adottság a betegségek, hogy kinek mire van hajlama , valakinek herpesre, valakinek alkoholizmusra, van akinek rákra. Amit az ember rossz szokásokkal szépen elő is tud hozni.


Nem vagyok nagy Biblia tudós ,de ez mindenkinek abból kell a legtöbbet kihozni , ami van az még Bibliában is benne van, ez a talléros sztorit , hogy mindneki más mennyiségü pénzt kap az úrtól és meg kell kétszerezni...


Szóval ez nem büntetés, ez feladat, ezt kell legyözni vagy ezt megkerülve kell a lehető legteljesebb életet élni. A kesergés biztos nem segít, persze könnyebb mondani mint megtenni, de arra kell sokat erőt fordítani, hogy ne így legyen.

Mondok egy példát, nagy fájdalmai vannak valakinek és talán pár napja van hátra, akkor melyik a jobb ha azon kesergek hogy de szerencsétlen vagyok, megnyugvást ez nem fog hozni, vagy mondjuk kihozza az ember a hátralévő napokból a maximumot pl kimegy kertbe és megcsodája a fákat utoljára ..

2016. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Isten úgy gondolja, hogy mivel az emberek bűnösök, ezért nem élhetnek a Paradicsomban, tehát szenvedniük kell.

Kérdező, mondj le valamiről, és ajánld fel a gyógyulásodért, most úgyis nagyböjt van.

2016. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Amit tehetsz a betegségedben, azon kívül hogy egyik oldalról megteszel mindent a gyógyulásodért, másfelől hogy elfogadod a betegségedet mint Isten akaratát az életedben, még ajánld fel a betegségedet-szenvedéseidet

Istennek, valamilyen szándékra, magaddal vagy másokkal kapcsolatban! Vagy bűneid bocsánatára!


Kitartást,gyógyulást és jó egészséget kívánok Neked!

2016. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 28. 18:08
 17/20 anonim ***** válasza:

Nincs Isten, így nem is hagyja.

Vagy örökölted, vagy elkaptad vagy valami génhiba és attól van.

Lehet, hogy nehéz elfogadni, hogy a világ ilyen rideg és nincsenek benne csodák, de hát ez van.

2016. febr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia !


Nem jo a fogalmazasod nem Isten hagyja hanem te, ennek tobb oka lehet pl: rossz az Istenrol alkotott keped

nem hiszel a gyogyulasban, csodagyogyulasba stb.

Jezus engesztelo aldozata tartalmazza a gyogyulast is vagyis Isten akarata a test helyreallitasa ebben a korszakban amely elore mutat es elokepe a test feltamadasanak !!!

Ha van tovabbi kerdesed irj privatba

sikeres gyogyulas atvetelt

udv ☺

2016. febr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én hiszek Istenben.
2016. febr. 29. 09:59
 20/20 A kérdező kommentje:
És abban is hiszek, hogy Jézus képes csodát tenni a mai napon is, és meggyógyítani.
2016. febr. 29. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!