Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova Tanui hány...

Kedves Jehova Tanui hány országban prédikáltok?

Figyelt kérdés

#Jehova tanúi #prèdikàlàs
2016. márc. 3. 15:03
1 2
 1/11 Papi Gonzales ***** válasza:
gondolom mindben....najó talán észak koreában meg hasonlókban nem sokat mert gyorsan megtalálják aztán meg elvesztik őket...
2016. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van egy egész sáv, ahol nem prédikálnak. Vajon miért?

Szaúd-Arábia és Kína is ebbe a sávba esik.

2016. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintük 239 országban!!! Több forrás szerint 195 ország van a világon!!! Vannak helyek amelyek nem minősülnek országnak, de talán 10-15 a számuk. Nem tudom matematikailag hogy jött ki nekik a 239???!!! Egy tanú válaszát szivesen elolvasnám, de sajna ha olyan kérdést kapnak amire nincs Őrtorony sablon, na arra a kérdésre várhatod a válaszukat!!!
2016. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hivatalosan igy irja a Jehova Tanui altal kiadott Evvkönyv."Összesen(239 ország èsegyèb területi egysègek)
2016. márc. 4. 13:51
 5/11 A kérdező kommentje:

3- nak.ez nem igy van ahogy te irod kedves felhasználó..Mert szivesen valaszolunk sőt ha egy tanu se látta a kèrdèsedet vagy a vállaszodat,nyugodtan privatba irjál mert szivügyünk,hogy valaszt kapjál.

Köszönöm,hogy elolvastad!!

2016. márc. 4. 13:58
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

3!


A Földnek 7 kontinense és 260 legmagasabb szintű területi egysége van. A 260 területi egység közül: 193 független ország, 4 társult ország, 8 de facto ország, 1 nemzetközi terület (az Antarktisz), 3 vitatott államiságú terület, 51 pedig külbirtok (melyek közül 19 lakatlan)


vagyis:260-19 / ez lakatlan terület/ = 241

Ehhez képest nem sok a 239

Ja és nem használtam fel 12 felkiáltó és 3 kérdőjelet 5 mondatban.


Kérdező:

A kérdésben ti szerepel, míg az 5 kommentben mi szerepel - most akkor ki vagy és mit akartál a kérdéssel?

2016. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-nak.Kedves felhasználó a kerdezőnek irtál egy kèrdèst az utolso mondat nem èrtettem meg,kerlek ird ujra.
2016. márc. 4. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Kérdésben úgy állítod be magad mint aki nem tanú : prédikáltok = értelme: én nem tanú vagyok


Kommentben: válaszolunk, szívügyünk = értelme én tanú vagyok.


Ki vagy te, tanú vagy nem tanú?

Mi volt a kérdésed célja?

2016. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tantételbeli ***** válasza:
A kérdése célja ugyanaz, mint mindenki mésé, akit már jól ismerünk a kérdéséért. Nem kell vele foglalkozni...Amúgy aranyos lány, mondom..!
2016. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kerdező egy 67 eves Jt./Azert irtam ki a kerdèst, mert itt a forumon sok vita volt.pld nincs 239 ország.

Igy az oldalon lévő testvèrek fejtsèk ki a kerdes tèmáját,hogy már telyesen legyen itt a forumon is hivatalos mint az EVKÖNYBEN.

2016. márc. 5. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!