Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények (főként...

Kedves keresztények (főként lányok és nők) ti hogyan viszonyultok a tampon használatához?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kérdés fura lehet sokaknak, de érdekel, hogy van-e olyan aki szerint nem helyes hordani ilyesmit, és ha igen, akkor miért?

2016. márc. 6. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Kétségtelen tény, hogy Jézus és az apostolok nem használtak tampont. Maga a "tampon" kifejezés egyszer sem szerepel a Bibliában.

Ettől függetlenül nem tudom elképzelni, mi köze lehet a tamponnak a kereszténységhez. Egy higiéniai eszközről van szó...

2016. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
kedves kérdező .. aggódom miattad :(
2016. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 de cuki vagy <3


:D


#1 Én sem tudom elképzelni. Azt sem, hogy egyáltalán mi köze van bárki nemi szervéhez.

2016. márc. 6. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:

az első okfejtése durván őrtorony szagú XD


kérdező, hallotál valaha ilyet? Mi volt az indok?

2016. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán el tudom képzelni, hogy egyesek szerint erkölcstelen dolog oda bármit feldugni, de nagyon kíváncsi vagyok, be merik-e ezt a véleményüket itt vallani.
2016. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát van keresztény ismerősöm, róla tudom, hogy használ. nyilván a többség nem csinál ügyet belőle.
2016. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem helyes hordani ilyesmit"

HORDANI...

Köszi! Állati jót röhögtem. Sose gondoltam, hogy tampont hordok. (Használni szokták.)

2016. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szokták mondani, hogy viselni.
2016. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kétségtelen tény, hogy Jézus és az apostolok nem használtak tampont. Maga a "tampon" kifejezés egyszer sem szerepel a Bibliában."

Ugyanez elmondható a betétről is. :D

2016. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne használnék? Nincs a vallásnak köze ahhoz, hogy összevérezek-e mindent, vagy sem.
2017. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!