Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek hány keresztény...

Szerintetek hány keresztény templom van az arab országokban? Mert pl. Londonban egymást érik mecsetek és a muszlim központok. Oké, kell Angliának az arabok pénze, de ez már egy kicsit túlzás.

Figyelt kérdés

#keresztény #hitgyakorlás arab országokban
2016. márc. 21. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

szerintem a kérdező nem rasszista, csak nem fejezi ki magát jól, szerintem teljesen természetes a félelem amikor valaki azt látja, hogy a hagyományos kultúrális közeget amiben él elnyeli egy másik


és ott van az a félelem amiben sokan osztoznak, semmi baj nem lenne azzal hogy pl napi 5ször imádkozik az európaiak egy része, csak az a baj ha kést szegeznek nekem mert én nem így teszek


Franciaországból pl tömegesen vándorlnak ki a zsidók mert az ott élő muszlimok bántják őket (igen, fizikailag)


ázsiában, afrikában is ahol a lakossák 15-20%-a már muszlim ott terrorizálják a többieket


szerintme jogos a félelem az iszlámtól, ha azt mondom hogy mondjuk én félek a le föl masírozó magyar gárdától akkor sem hiszem ,hogy sértem a jogot, hogy mindenki arra szavazzon akire akar, csak félek ,hogy ez esetleg bujtatott fasizmus, mert a fasizmusra sem lehet azt mondani, hogy ja hát az erőszak az csak egy kis csoport része, amúgy egy fasiszta is ugyan olyan demokrata mint egy liberális vagy egy konzervatív vagy egy szocdem ,stb


ugyan így a muszlimokra sem lehet egyszerűen rámondani hogy ugyan olyanok mitn egy zsidó egy keresztény agy buddhista vagy hindu vagy még sokan mások

2016. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezért kéne egy európai iszlám!
2021. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!