Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van rá esély, hogy az idei...

Van rá esély, hogy az idei Krakkói Ifjúsági Világtalálkozón a terroristák robbantani fognak?

Figyelt kérdés
Az Ifjúsági Világtalálkozó egy nagyszabású keresztény rendezvény ,amit 3 évente rendeznek meg.Kb 2.5 millió embert várnak idén Krakkóba.Odajön a pápa is,és rengeteg ember előtt fog misézni + lesz közös virrasztás is vele.Lényeg az,hogx rgy nagyon nagy szabású keresztény rendezvény lesz.A párizsi és brüsszeli merényletek után azonban eléggé megijedtem.Sokan azt tanácsoljak,hogy ne menjek,mert esélyes,hogy robbantas lesz.Szerintetek? Kikértem az egyik papunk tanácsát és ő azt felelte,hogy szerinte nem valószínű,hogy lesz valami.

2016. márc. 27. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig van esély terrortámadásra ilyen nagyszabású eseményeken. Az is igaz hogy muszlim szélsőségesek nagyobb valószínűséggel támadnak meg egy keresztény rendezvényt mint pl. az Oktoberfestet, de szerintem felesleges félni, mert még így is nagyon kicsi erre az esély. Ráadásul ha támadás is történne, még akkor is kicsi az esély hogy te megsérülj a kétmillió ember közül. Összességében szerintem nyugodtan menj el ha szeretnél.
2016. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én is megyek Krakkóba. Szerintem nem lesz támadás ennyire nem hülyék, hiszen hiába támadtak már meg keresztényeket illetve civileket (Párizs, Brüsszel) az Egyháznak szerintem nem mernek nekimenni mert akkor végük lenne, még a liberális nyugati toleránsok is a végüket akarnák és elpusztítanák az egész ISIS-t. Ahogy Ferenc pápa se lenne olyan kedves velük, ha az orra előtt robbantanak. Szerencsére Lengyelországot sem kell félteni nagyszerű hadserege van és nagyon figyelnek a biztonságra. JA! És ők nem engedtek be annyi bevándorlót - köztük megbújó terroristát - mint Nyugat-Európa. A keresztes háborúk is azért voltak mert ártatlan keresztény zarándokokat mészároltak le a muszlimok és megelégelte a pápa. Szóval ne aggódj csak bízz Istenbe!
2016. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt

Mar regisztráltam ,es elkezdtem várni,mert nagyon jó lesz.Bá néha kitör a a frász :O

2016. jún. 14. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom. :D Melyik egyházmegyével mész?
2016. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Esztergom-Budapest Főegyházmegye,azonbelül pedig a bencés iskolákkal :)

TE?

2016. jún. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!