Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok, számotokra is...

Katolikusok, számotokra is nagyon ellenszenves Ferenc pápa?

Figyelt kérdés

Számomra, ő adta meg az utolsó rúgást, amiért teljesen megutáltam a katolikus egyházat.


Előtte is voltak gondjaim velük, túlzottan merevek, nem rugalmasak.Például esküvőt csak templomban lehet tartani szerintük, egy szabad téren nem.


Ez a pápa meg borzalmas.

Az iszlamistákat dédelgeti.

Meg, azt mondja "refugees welcome", amikor lassan inkább egy új reconquistára lenne szükség, de nagyon.


Milyen pápa ez, hogy nem a saját híveit és azoknak a kultúráját védi?

Nem is pápa, hanem imposztor.



2016. ápr. 10. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Szia,


Nekem egyáltalán nem ellenszenves, sőt.

Számomra inkább te vagy kifejezetten unszimpatikus meg a hozzád hasonló kamukeresztények.


P. Krisztián

2016. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Roland G. ***** válasza:
57%

Szia!

Én nem vagyok katolikus és több mindennel nem értek egyet ami a katolikus teológiát illet,de az imposztor kifejezés eléggé sértő.Szerintem nem ellenszenves,hanem szimpatikus ember.


Peace!

2016. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
A migránsok befogadásával a saját egyházát áldozza fel, és alkalmat ad unokáinknak a vértanúságra (ami lehet, hogy tetszeni fog Istennek, de nekünk nem). Szeressétek ellenségeiteket!
2016. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

# 3


Azzal, hogy befogadja a háború elől menekülőket, nem áldozza fel a vallását, hanem pont hogy teljesíti az egyik alapvető keresztényi kötelezettségét.

A menekültek nem az ellenségei(nk), akiket szeretni kell, hanem segítségre szoruló emberek, akiket éppúgy meg kell védeni a vértanúságtól, mint az unokáinkat.


P. Krisztián

2016. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

@4: vizet prédikál és bort iszik, más f@@@@szával veri a csalánt, stb., ebben kiváló katolikus.


Melyik Olaszország egyetlen összefüggõ néhány négyzetkilóméteres területe, ahol egy darab menekült sincs? Bingó! A vatikán!


Amellett láttuk, hogy mit hoznak magukkal a "szegény" menekültek. Ezek után az egyetlen értelmes lehetséges álláspont a rohadjanak meg ahol vannak. Nem köcsögségbõl, egyszerüen csak nem akarom, hogy beledögöljünk a nagy segítésbe.

2016. ápr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

# 5


Szia,


Legalább tájékozódnál, mielőtt leírod a hülyeségeidet! A Vatikán több menekült családot is befogadott már, ők minden valószínűség szerint most is Vatikánváros területén tartózkodnak. A menekültek semmi rosszat nem "hoznak magukkal", a problémás személyek tőlük függetlenül és akaratuk ellenére, önként jönnek, saját elhatározásból. Ha te úgy gondolod, hogy "beledögölnél" abba, ha segítséget kellene nyújtanod néhány tragikus sorsú embernek, aki a háború és a terror elől fut, akkor tényleg nincs értelme vitatkozni veled, mert menthetetlen vagy.


P. Krisztián

2016. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem a segítségnyújtással van a bajom, csak egyszerüen ismerem a lehetetlen fogalmát. Európa lakossága 500 millió, a Földön meg él minimum 1 milliárd súlyosan rászoruló ember. Hogy gondolhatod, hogy a két szám nem zárja ki egymást? A válogatással csak növeled a bajt.
2016. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Az az 1 milliárd súlyosan rászoruló ember túlnyomórészt nem háborús övezetben él, és nem is menekül sehova a hazájából. Nem értem, mi köze van az általad közölt számadatoknak ahhoz, amit írtam.


P. Krisztián

2016. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy nekünk jó szívünk van és segíteni akarunk elég ok nekik útnak indulni. Vagy az éhezö afrikait aki átjött a Földközi-tengeren nem sajnálod?
2016. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

A háborúk elől nem azért menekülnek az emberek, mert nekünk jó szívünk van és segíteni akarunk rajtuk. Szerintem te semmit nem értettél meg abból, amit írtam, lehet, nem véletlenül. A nem háborús övezetben élőket csak azért hoztam szóba, mert te inkorrekt módon 1 milliárd súlyosan rászoruló emberrel példálóztál. Ez nem azt jelenti, hogy őket nem sajnálom vagy nem fogadnám be őket, ha megtehetném.


P. Krisztián

2016. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!