Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény létemre látom a...

Keresztény létemre látom a démonokat, mit jelent ez és mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés
Az összes rokonom vallásos és szerintük ez jót nem jelent, az az érdekes a dologban, hogy úgy érzem megvédenek és vigyáznak rám a démonok pedig én ezt nem szeretném
2016. ápr. 21. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%

Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e, mert nem vagyok népszerű, ezen az oldalon.


Aztán úgy döntöttem, hogy megkockáztatom, legfeljebb lenulláznak.

valamilyen olyan tárgy, vagy dolog birtokában vagy amihez a démonok ragaszkodnak. ezeket spirituális tárgyaknak nevezzük.

Minden ami a horoszkóppal, a "túlvilági" dolgokkal stb foglalkozik Sátán eszközei, amikhez Ő maga is ragaszkodik,

S akik ezeket birtokolják, azokat támogatják is, ha kell védelmezik.csak ne hagyja el ezeket, gondolja azt, hogy Isten támogatja ezen tárgyak matt.


Gondosan átgondolva szabadulj meg ezektől semmisítsd meg őket, és rendszeresen imádkozz Jehova Istenhez Jézus nevében, hogy valóban minden ilyen elemtől megszabadulj.


Persze ez nem jelenti, hogy akkor totálisan jó dolgod lesz, lehet hogy a démonok bosszút akarnak majd állni, de mindig bízva Istenben és kérve a vezetését, igyekezz továbbra is ismeretben gyarapodva keresztény életet élni.

2016. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Mitől? Hát túl sok fantasztikumot, ostobaságot, horrort és egyéb sületlenségeket láttál hallottál, és nem tudod megemészteni. Két ellenszer van. 1. Tartózkodni ezektől. 2. Tanulni az iskolában, lehetőleg sokat és sokfélét.
2016. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Ozmium42 ***** válasza:
79%
Skizofrénia.
2016. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 szp72 ***** válasza:
45%
Amit az #1-es ír megfontolandó, ha nem is biztos, hogy tényleg ez az ok.
2016. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Látod? Mesélj, hogy néznek ki?
2016. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e, mert nem vagyok népszerű, ezen az oldalon. "


35 perc telt el a kérdés kiírása és a válaszod elküldése között. Szerintem nem gondolkoztál öt percnél többet. Ez nem sok... Legközelebb többet gondolkodj ezen. (Csak vicc volt... de értsd komolyan) :)

2016. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem fordulj pszichiáterhez.
2016. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Kedves egyes, a népszerűtlenségnek oka van. Amúgy, amit mondasz nem butaság, bár nem hiszem, hogy ebben az esetben használna. Ha valaki nem látja a démonokat, az nem azt jelenti, hogy nincsenek ott. Ha valaki meg is szabadul az okkult dolgoktól, még nem lesz szellemileg steril a környezete. Ha valaki tényleg belelát a szellemvilágba, az azután is bele fog látni. Inkább az a kérdés, hogy maga a démonok látása milyen forrásból ered, ugyanis a látnokság, nem analóg a Szent Szellem karizmáival. De nem gondolom, hogy egy GYK alkalmas lenne ennek a megfejtésére. Szerintem a kérdezőnek egy tekintélyes egyházi embertől kellene tanácsot kérni, de még az sem biztos, hogy ugyanazt értjük kereszténység és egyház alatt.
2016. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Úgy alakult ki,hogy hiszel bennük,és ezzel beengeded a saját világodba.
2016. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Barátaim.


Köszönöm az észrevételeket.

A "Sokat" kifejezést, nem akartam oda írni, ezért a mondat így szol:

"gondolkodtam, írjak-e"

2016. ápr. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!