Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnék nagyon nagy méretű...

Peca1000 kérdése:

Hol tudnék nagyon nagy méretű keresztes vagy szentképes nyakláncot venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni ilyen "csodálatos ékszereket" rézből, vagy műanyagból kereskedelmi céllal, meghatározott ügyfélkörnek :)


Bocsi a képekért, de ezeken tudom szemléltetni mit is szeretnék.


Vagy hasonlóan csicsás, giccses, csillogó, aranyozott hatást keltő nagyméretű szentképeket, festményeket szobrokat.


Nem akarok vallást, vagy közízlést sérteni, de erre van nagy igény, ezt keresik nálam, ezt vinnék a kedves vevők :)


[link]


[link]



2016. ápr. 22. 07:01
 1/7 anonim válasza:
katolikus templom pl, a Nagymező utcaiban.
2016. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de Pécsi vagyok. :)


Webáruházat tudnál esetleg ajánlani?

2016. ápr. 22. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
katolikus boltokban ilye nincs, lehet hogy egyedileg kell készíttetni, igényességtől függ hogy ötvössel vagy fröccsöntővel
2016. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Pl. itt:


[link]

2016. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, giccses szobor pedig van bőven itt, vásároltam náluk!


[link]

2016. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A belinkelt képeken színarany "ékszereket" látsz, aminek a lényege az, hogy az illető a saját maga és a családja hatalmát és gazdagságát fitogtatja.

Üzenet a konkurens klánnak: nem tudtok nekünk ártani, k..va gazdagok vagyunk, bárkit megveszünk kilóra. A vallási hovatartozás kifejezése ezekben az esetekben csak másodlagos.


Ilyen bazinagy arany tárgyakat nem lehet kapni, ezeket egyéni megrendelésre készítik ötvösök, ékszerészek.


Bóvli kegytárgyakat ennél lényegesen kisebb méretekben kaphatsz bármelyik búcsújáróhelyen vagy kegytárgyboltban.

2016. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mennek a zöld kezek!
2016. ápr. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!