Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van-e remény tökéletes gyógyul...

Van-e remény tökéletes gyógyulásra minden betegségből?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 16:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%

Magyarázhatod itt még két oldalon keresztül,hogy ilyen meg olyan hülye vagyok,újra elmondom,hogy tudom amit tudok,és hiszek amiben hiszek.Ez rám tartozik,ill.max.azokra,akik nem kötekedésből kérdeznek,hanem valóban szükségük van a válaszomra.

Jobbulást!:D

2016. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ok.Akkor most itt fejezzük be a beszélgetést.

MINDENKIT MEGKÉREK ITT,HOGY NE VEGYE KOMOLYAN AMIT ÍRTAM,NE TŐLEM TÁJÉKOZÓDJON! VANNAK ERRE MÁS EMBEREK.

Most megnyugodhatsz,hogy nem vagyok gonosz.Hülyének tarthatsz,ez a te döntésed.

2016. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézus gyógyításának nem előfeltétele az SZTK elkerülése. Aki ebben hisz, az semmit sem ért az egészből. Ha az ember nem megy el orvoshoz, az még Isten megkísértését is jelentheti, amire soha nincs válasz. Az instrukció mindig az, hogy az ember ne dobja el a józan eszét. Ám amikor az orvos elkezdi a szikéjét fenni, vagy a fűrészét olajozni, akkor van az embernek döntési szabadsága, hogy aláveti-e magát, vagy Istenhez fellebbez. Az úgyis egyből kiderül vészhelyzetben, hogy jön-e válasz, vagy nem, és ha nem, akkor lehet, sőt kell is vágni. Ha pedig nincs vészhelyzet, akkor nem kell azonnal beavatkozni. De amikor spriccel valakinek a vére, akkor nem kérdés, hogy kell-e azonnal varrni. Nem biztos, hogy a túloldalon is érthető, amit írok, de a hitemet nem bizonyítja, ha nem megyek orvoshoz, és ezt kizárólag akkor szabad megtenni, ha Isten félreérthetetlen utasítást ad erre, különben soha. Senki nem gyógyult még meg csak azért, mert nem ment el orvoshoz.
2016. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm Asperrimus, végre valaki másnak is van józan esze.
2016. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Jézus gyógyításának nem előfeltétele az SZTK elkerülése. Aki ebben hisz, az semmit sem ért az egészből."


Akkor csak a félreértés elkerülése véget:

Senkinek nem mondtam,hogy soha ne menjen orvoshoz.Ha nem sz.rat be az orvos,hogy levágják,ha azt mondja,hogy egy gyógyszeres kezeléssel+életmódváltással el lehet intézni,akkor én is inkább alávetem magam.Mert igaz,hogy lehetnek mellékhatások,de legalább megmarad a herém,jó eséllyel meggyógyulok.


"Az úgyis egyből kiderül vészhelyzetben, hogy jön-e válasz, vagy nem, és ha nem, akkor lehet, sőt kell is vágni."


Jött válasz.Mert valóban kerestem.És jól döntöttem.Mertem hinni és bízni.Persze semmit sem kötelező elhinni nekem,nem is erőltetem senkire.

2016. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én sem mondtam, csak egy félreértést szerettem volna helyretenni.
2016. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ok.
2016. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!