Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elképzelhető, hogy Isten...

Elképzelhető, hogy Isten megharagudott rám valamiért, és már nem szeret?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem is tudom miért történhetett volna. Nyilván én is követek el hibákat, de megbánom és próbálom mindig jóvá tenni, de az utóbbi időben úgy érzem hogy minden és mindenki ellenem van, soha nem jönnek össze a dolgok. Bármi történik, én az igyekezetem ellenére mindig rosszul járok, és nem értem miért. Arról nem is beszélve, hogy úgy érzem, körülöttem mindenkinek csak egy teher vagyok a hátán és senki nem szeret. Pont ezért aggódom, hogy talán valamit elrontottam, vagy valami rosszat tettem, ami miatt Isten már nem szeret engem és lelkileg egyre rosszabbul érzem magam.

Esetleg aki járt már hasonló cipőben, vagy érti a helyzetem, megköszönném ha ellátna egy pár tanáccsal.

Legyen szíves, aki csak elviccelné vagy gúnyból válaszolna, inkább ne is írjon.

17.L


2016. jún. 1. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem! Ő mindenkit egyformán szeret! Máshol keresd a probléma forrását. Van kapcsolatod Istennel? (hit,ima...)
2016. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Isten szeret téged, csak van egy nagy hibája: nem létezik.
2016. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: persze, hogy van. Imádkozok minden este és Bibliát is olvasok
2016. jún. 1. 16:58
 4/12 eznemlényeges válasza:
Isten Hitlerrel is kapcsolatban állt, ezért mészároltatta le Hitler a zsidókat, vagy Hitler maga volt jézus?
2016. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2: ezt nem tudodhatod biztosan. ez a vallás lényege. olyanban hiszünk amit sose láttunk, bizonyíték sincs a létezésére.
2016. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: szóval csak azt lehet kijelenteni, hogy Isten létezik, de azt nem, hogy nem létezik?
2016. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jézus szeret!

Mi rossz dolog történt kedves kérdező?

2016. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nyilván én is követek el hibákat, de megbánom és próbálom mindig jóvá tenni, de az utóbbi időben úgy érzem hogy minden és mindenki ellenem van, soha nem jönnek össze a dolgok. Bármi történik, én az igyekezetem ellenére mindig rosszul járok, és nem értem miért. Arról nem is beszélve, hogy úgy érzem, körülöttem mindenkinek csak egy teher vagyok a hátán és senki nem szeret."


Ez pontosan mit takar?

Lehetséges,hogy te csinálsz valamit rosszul?

2016. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6: Nem. Hinni lehet benne hogy létezik.
2016. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: akkor létezik, vagy sem?
2016. jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!