Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt muszlimok? Vagy...

Vannak itt muszlimok? Vagy valakinek van muszlim ismerőse? Mit gondoltok (gondolnak) az Iszlám Államról?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Bár lenne,mind hazamehetne,mert lenbe hova.
2016. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Pont ugyanazt gondoljak rola mint az atlagember Europaban: ertelmetlen idiotak gyulekezete. Csak pluszban meg hozzateszik hogy ez nem iszlam. Max. valami marketingesuk annak nevezte el hogy a hulyeket fanatizalja, a nyugati vilagot meg feltevezesse.
2016. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*felrevezesse
2016. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Az iszlám állam nem egyenlő muszlim vallás. Én is hihetném ennyi erővel, hogy kereszténység egyenlő inkvizíció, pedofil papság.
2016. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy muszlim ismerősöm szerint ők nem igazi muszlimok.
2016. jún. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én ismerek egy migráns családot,Miskolcon élnek,4 éve jöttek,dolgoznak,becsületesek,2 egyetemista fiú,egy gimnazista lányuk van,anyanyelvi szinten beszélnek magyarul. Nagyon rendesek,szeretem őket,de ők is megmondták,hogy így nem szabad ennyi embert beengedni. (szírek)
2016. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%

Természetesen minden igaz muszlim -így köztük én is- elítéli az Iszlám Államot (ami egyébként sem iszlám, sem állam). A Koránban világosan benne van, hogy nem szabad ölni ártatlanokat/keresztényeket/zsidókat. A Korán nem utasít erőszakra!!


Nos, hogy ki a terrorista, az nézőpont kérdése. Akinek a családját kiirtották az úgymond nyugatiak, az lehet, hogy meg akarja bosszulni ezt, számára mi nyugatiak vagyunk a terroristák. Ezt az eszmét az iszlámra alapozza, hogy legyen mire fogni (gondolom így jobban fel meri robbantani magát, de nem tudom). Természetesen ez NEM mentség a viselkedésükre, de az emberi lelket nagyon meg tudja változtatni az, hogy kiirtják a családodat, vagy bármi ilyesmi.


Az USA-nak, és most már Oroszországnak is, abba kéne hagynia a háborúskodást. Létezik más megoldás is, csak össze kéne fogniuk. Jaj, de az nem hoz annyi pénzt. Oroszellenes annyira nem vagyok, leginkább USA ellenes. Ő viszi mindenhová a demokráciáját. Nem azt mondom, hogy Putyin is ugyanolyan hibás, mint az USA! Putyin részben rossz, civileket bombáznak Szíriában, de közben megállították a terroristákat is. Mint mindennek, neki is legalább két oldala van.

2016. jún. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!