Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Angyalok mikor vannak az...

Roxy333 kérdése:

Angyalok mikor vannak az emberek mellett? Születésünktől fogva, vagy csak megtérés után?

Figyelt kérdés

Nah,szóval kérem olyanok ne írjanak,akik ateisták,mert most nem az a kérdés,hogy léteznek-e,vagy mi a véleményük róla,arról majd talán máshol értekezünk. :)

Nekem megvan a saját fikcióm/elképzelésem erről,de azt majd pár válasz után kifejtem,hogy mi,és miért,egyelőre kíváncsi vagyok,hogy van-e olyan,aki még így gondolja. :)

Semmi célom vele,nem vagyok okkultista,sem ezotérikus,hogy angyalokkal foglalkozok,csak ez a rész a Bibliából nem világos nekem. :)



2016. júl. 13. 11:15
1 2
 11/11 Inkviziciós detektív ***** válasza:

Megtérés után biztos hogy vannak, mivel szolgáló szellemek elküldve azokért akik öröklik az üdvösséget.

Szerintem születéskor is vannak jó angyalok, de csak korlátozott ideig. Egy lázadó tinit szerintem már nem őriznek jó angyalok.

2016. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!