Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ebben komolyan hisznek, vagy...

Ebben komolyan hisznek, vagy csak szatíraként írták?

Figyelt kérdés

[link]


(mindenféle provokáció nélkül kérdezem)



2016. júl. 13. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem komolynak szánták - valami sumér/szkítalobbista műve lehetett, ahogy elnézem.
2016. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azta mindenit... :O


Értem ,köszönöm a választ!

2016. júl. 13. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

sajnos el kell keserítselek ,ez valódi, hogy miért születnek ilyenek stb stb annak megvan az oka, de a kérdésed csak annyi volt valódi e


noss igen akármilyen nagy baromság is, kb mint Szaniszló ferenc, akit nem lehet kiparodizálni, mert bármilyen baromságot mondanál, ő azt már mondta, és ő is teljesen komoly, tömegek tisztelik

2016. júl. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom ,Szaniszlóról hallottam már.

Épp eszű ember ,aki nem ismeri és először beszél vele azt hiheti ,hogy valamit szívott.


Amúgy nem értem ,hogy az emberek ilyet ,hogy hihetnek teljesen autentikusnak és "mennyből jövőnek".

2016. júl. 14. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a káldokkal hozakodik elő, nem a sumérokkal, akikkel egyébként szoktak. A káldok és a sumérok két teljesen különböző nép voltak. Tőlük már csak a párthusok különböztek jobban, akiktől már csak a szkíták különböztek igazán :)

Poénkodok, de tényleg így van.

2016. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én és ezt furcsáltam.
2016. júl. 14. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!