Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg ez lenne az Isten...

Tényleg ez lenne az Isten hogy amin nem lehet valtoztatni, abban fetrengjünk életünk hátralevő részében?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésed. Mondjuk nincsenek szárnyaid, nem tudsz repülni és ezen nem is lehet változtatni. Ettől még nem kell semmiben sem fetrengened, csak reális elvárásokkal éld az életed, olyan célokat tűzz ki amelyeket el is lehet érni :D
2016. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Egyértelműen nem a repülésre gonsoltam,hanem a környezetre,élethelyzetre,rendszerre amin hiába szerettem volna eddig változtatni lehetetlen,hiába ettem érte bármit,ami már mióta élek kihat az életminőségemre,ez kissé öszszeett problema és nem szeretném kiteregetni itt,viszont a kérdésem nagyon is elgondolkodtató

Köszönöm az a választ!

2016. aug. 20. 13:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! A repülés egy szemléletes példa akart lenni az irreális elvárásokra. Nyilván ha beleszületsz valamilyen rendszerbe, nagy valószínűséggel ugyanúgy túlmutat rajtad hogy megváltoztasd a rendszert, minthogy valaha is repülni tudj. Szóval marad az hogy a rendszeren belül használod ki a lehetőségeidet, vagy keresel magadnak helyet a rendszeren kívül, mentesülve annak hátrányaitól, de ugyanúgy az előnyeitől is.
2016. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Nem sirankozok egy kerdest tettem fel,ebbe mia sirankozas?Nem irtam le a konkret problemamamat sem,ha kotoszkodni jottel keress.mas oldalt,ez egy kerdezo oldal...rossz helyen vagy!!


Jah es azert jelentettem mert,nem a kerdesre valaszolt raadasul meg ertelmetlen is volt a valasz!

2016. aug. 20. 13:23
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem,nem lettem okosabb!

Tovabbi kotoszkodes mentes napot mindkettotoknek!

2016. aug. 20. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ez nem az Isten, hanem ez te vagy, ha így állsz hozzá.
2016. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írtam: Istent még személyként sem vagy hajlandó elismerni, tárgyként kezeled. Semmibe veszed. Ne várj semmit, mert benned sincs semmi.
2016. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os

Honnan tudod mirol veszelek es hogy allok hozza??ez ilyen nesze semmi beszolok valasz...inkabb nem kelk valaszolni...senki nem kotelez ra!!Keress mas kerdest...

2016. aug. 20. 18:38
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es

Te mibol veszed hogy mit gondolok istenrol,es higy allok hozza?

Tudtommal nem isbismersz...azt meg hogy szenelykent nem ismerm el,honnan szeded...na es azt hofy bennem mi van az vegkepp nem ertem


Koszonom a troll valaszolokat,ahogy irtam el lehet setalni csak az ajtot kell becsukni magatok utan...neked is szol nem kell am erdemben valaszolni ha nem akartok...a frusztraciot meg keretik nem itt levezetni...nagyon koszonom a semmit!

2016. aug. 20. 18:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Isten azt mondja a Jeremiás 29:11-13-ban:

"Mert csak én tudom, mi a tervem veletek – így szól az ÚR –: békességet és nem romlást tervezek, és reményteljes jövő az, amelyet nektek szánok. Ha segítségül hívtok, és állhatatosan imádkoztok hozzám, akkor meghallgatlak benneteket. Ha kerestek majd, megtaláltok engem, ha teljes szívből kutattok utánam."


Azt írja, hogy azzal a feltétellel, hogy TELJES SZÍVVEL KERESSÜK és imádkozunk hozzá, békességet és reményteljes jövőt ad. Ez nem jelenti azt, hogy egy hívőnek nem lehetnek anyagi gondjai vagy betegségei, vagy rosszakarói, hanem azt, hogy lesz ereje ezeken a problémákon felülemelkedni. Mivel Isten Lélek, elsősorban a lelki dolgokkal áldja meg a benne hívőket, vagyis elsősorban a kapcsolatokra koncentrál, a barátságokra, házasságra, stb.

2016. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!