Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hallottatok arról, hogy...

Hallottatok arról, hogy Jehova tanui kihirdették egymás közt, hogy itt az utolsó idő? Pakoljon be mindenki egy böröndbe a legfontossabbakat, pl: ruha wc papir, stb?

Figyelt kérdés
Nem viccből irtam,egy J,T, ismerősömtől hallottam,hogy a gyüliben ezt mondták neki. Hallott erről valaki valamit?
2016. aug. 21. 21:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Én el tudok már képzelni róluk bármit. Nem véletlenül mondom mindig, hogy az egyik legveszélyesebb szekta Magyarországon. Teljesen vakon követik, amit épp az ördögtorony vagy a véneik kitalálnak.
2016. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Itt az idő!

a nyaralásra

2016. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Újra mondom nem vicc,ezt teljesen komolyan mondták nekem.
2016. aug. 21. 22:07
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

# 1

"Nem véletlenül mondom mindig..."

https://www.youtube.com/watch?v=wFgzQov1Z4A

2016. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
De minek akkor bőröndbe pakolni?
2016. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam, itt még nem hirdetik. De valószínűleg nem is fogják.
2016. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

"megint" itt a világvége?

Ma láttam róluk dokut (youtube kiadta a videólistánál), hát katasztròfa. Ha kilépsz, elveszted a családod, kiközösítenek olyanért, amiről nem tehetsz (pl h megerőszakoltak vagy h anyád beteg és orvosi segítséget vesz igénybe ahelyett h jehovában bízna), stb.

2016. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

"Ha kilépsz, elveszted a családod, kiközösítenek olyanért, amiről nem tehetsz"

Ugye milyen szép keresztényi gyakorlatok ezek is! Ezt a szeretetparancs alapján művelik?

2016. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
A vének játsszák ott a királyi hatalmat. Még a bántalmazó férjtől se engedték elvàlni a nőt (le is lőtte a végén a pasi a családot). Egy nagyon agymosott banda.
2016. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

"De minek akkor bőröndbe pakolni?"


Készül a bárka, arra fognak felszállni, ha jön az özönvíz, te kis buta :) A Mecsek hegységben építik, én már láttam, lesz rajta műholdas Internet meg wifi is.

2016. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!