Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nekem az a kérdésem, normális-...

Nekem az a kérdésem, normális-e az hogy Jehova tanui közé tartozik az anyósom és még a fiával él, és nem engedi h a lakásban szexeljünk vagy egymás mellett aludjunk?

Figyelt kérdés
A barátom nem Jehova tanúja, csak az anyukája.
2010. jún. 23. 18:53
1 2 3
 1/24 escrogar ***** válasza:
32%

alapvetően az nem normális, aki Jehova tanúja.


csináljátok nálatok a banzájt, ha meg anyja nem engedi el, és a pasid magától nem jön el, akkor beszélj vele.

2010. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Semmit nem enged a lakásba, se buli se semmi, igy amikor nemi életet akarunk élni akkor hozzánk kell jönni, mert h "ott nem lehet mert ö jehova"....:S Gyűlölöm ezt az egészet, eröszakosak nagyon és semmi másról nem tudnak beszélni csak az ő hitükről. Jah, és hozzáteszem kerek perec kimondta h ö jobban szereti Jehovát mint a saját fiait :S elég gáz ...
2010. jún. 23. 19:04
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Agyament az összes.Nehéz lehet így együtt élnetek vele.Csinálni nem nagyon tudsz semmit,mert annyira a hatása alá kerülnek a hitüknek,hogy akár meg is halnak miatta.Más megoldás nincs,le kell lépnetek amint lehet.
2010. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha már a felesége vagy, akkor miért nem élhettek nemi életet szerinte? Mert a keresztény erkölcs szerint ha házasok vagytok, akkor élhettek házaséletet, nem erkölcstelen. Mondjátok meg neki, hogy ő a férjed, te meg az ő felesége!
2010. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h nem vagyunk házasok, csak 18 vagyok, nem fogok csak azért megházasodni h szexelhessek a barátommal :S azért elég gáz....am tényleg fanatikusak, senki más nincs számukra mint Jehova!!! Jah hozzáteszem, ö szabályokat állít,amit nekünk bekell tartani, de amikor az ö párja ott van aki szintén Jehova tanúja akkor, ök eggyüdt alszanak stb....és még nem házasok!!!Már szolt a barátom neki h neki szabad neki meg nem ??? Nem adott értelmes választ:S Undorító egy vallás, egész nap prédikálnak, a családot elhanyagolják, nem föznek, nem mosnak, nem takaritanak....jah és a lakást is a Jehovásokra akarja iratni, holott van 2 felnőtt fia!!!
2010. jún. 23. 20:16
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, minnél hamarabb lekell lépnünk, mert ez elviselhetetlen, és mindenkit eltaszit maga mellöl...:S
2010. jún. 23. 20:17
 7/24 anonim válasza:
13%

Először is vallásszabadság van. Ami szerint mindenki abban hisz amiben akar.

Azt viszont nagyon sajnálom, hogy az illető személy ilyen mértékben fanatikus. Sem önmagának sem a környezetének nem használ.

Anyósodnak nevezed, holott nem az, sőt csak szexelni akarsz a fiával, a házasság gondolata meg sem fordul a fejedben/fejetekben.

HA IGAZ, hogy ő házasság nélkül együtt alszik egy más férfival, akkor a gyülekezetének jelentheted, ahol ki kell vizsgálni. Az eredmény a kiközösítés. Mert Jehova Tanújának sem megengedett az erkölcstelenség büntetlenül.

Bár ezt nem zsarolás céljából írtam! De megejthető a számára!

2010. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 escrogar ***** válasza:
0%

20:40


A vallásszabadság nem azt jelenti, hogy bárki bármit csinálhat, amit a vallása megenged neki, hanem bárki bármit csinálhat a vallása szerint, amíg az nem ütközik jogszabályba. És kissé szőrszálhasogatónak tűnhet, de semmilyen joga nincs megtiltani, hogy a fia nemi életet éljen. Ha az ő lakása is, akkor is nettó parasztság.



És mégis miért kéne, hogy megforduljon a házasság gondolata a fejükben a szex miatt? Én tökéletesen jól érzem magam a barátnőmmel, aktív nemi életet élünk, és nem adunk egy 3000 éves könyv szavára. Ennyi.



Mostantól én is aláírom a hozzászólásaimat, szerintem ez korrekt dolog.


Márk

2010. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Mondjátok meg az anyósnak, hogy jelenést láttatok, miszerint te fogod megszülni a következő megváltót, így azonnal szexelnetek kell.
2010. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de hova házasodjak 18 évesen, sztem fiatal vagyok még h ilyen komolyan elkötelezzem magam! Szeretem a fiút és ezért elviselem az anyukája Jehováskodását, de negem ne akarjon megtéríteni!!!



Igy van igazad van, ha ő van benne ebbe a Jehova tanúságba akkor miért nem elég ha ő betartja a Biblai szerint előírt szabályokat, miért tartatja be azokkal akik nemis hisznek benne ???


Hihi, ez jó volt :P :D

2010. jún. 23. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!