Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hallottatok arról, hogy...

Hallottatok arról, hogy Jehova tanui kihirdették egymás közt, hogy itt az utolsó idő? Pakoljon be mindenki egy böröndbe a legfontossabbakat, pl: ruha wc papir, stb?

Figyelt kérdés
Nem viccből irtam,egy J,T, ismerősömtől hallottam,hogy a gyüliben ezt mondták neki. Hallott erről valaki valamit?
2016. aug. 21. 21:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem, azt az őrtorony csinálja a benne bízó emberekkel. A jehova szó pár száz éves, nem használhatta senki, akinek a szavaival az Úr helyett odaírtátok az Ószövetségben, az Újszövetségben pedig senki sem ejtette ki. Mert nem létezett. Hogy te miért vagy büszke arra, hogy olyan társulathoz csatlakoztál vagy nevezzük inkább részvénytársaságnak, akik hozzátettek a Bibliához, holott le van írva, hogy az ilyennek mi lesz a büntetése, az rejtély. Talán azért, mert a lelkületetek hasonló...
2016. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
30%

Na ezt csinálja valaki utánunk :-) Erre csak Jehova képes a népével :-)


Mit Zita a sorozat agymosást!?

Nem nem köszönöm én nem kérek belőle többet mert már egyszer voltam kisérleti egér egy szervezetben csak azt úgy neveztük,hogy kommunizmus.

A jehovizmus ezekután egyáltalán nem hiányzik.

Kereszténynek lenni felszabadulást jelent mindentől és nem függőséget egy szervezethez egy havilaphoz vagy éppen egy totonyhoz.

Nem vagyok rabszolga és nem is leszek.

És nem irigykedem rád hanem sajnállak.

2016. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 lilla64 ***** válasza:
Igen,hallottam egy volt tesótól. Ő hátizsákot mondott. Azt gondoltam félreértett valamit,de akkor ezek szerint igaz.
2016. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Dokumentum film vígjáték kategóriában? Érdekesen hangzik! Az alapján amit írtatok csak erről lehet szó! Legalább egy dologban ne mondanának orbitális marhaságot, akkor még talán hihető is volna.
2018. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!