Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, mi változott a...

DarthPlagueis kérdése:

Jehova Tanúi, mi változott a kiadványokban?

Figyelt kérdés

Nézegettem a jw.org honlapon a kiadványokat és ott olvastam ezt:


" Lehetséges, hogy az elektronikus kiadványok szövegének egyes módosításai még nem jelentek meg a nyomtatott változatban. "


Egész pontosan milyen módosításokról van itt szó?


Sokaktól eltérően én nem bántani szeretnélek titeket a kérdésemmel, érdeklődésem őszinte!



2016. aug. 31. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs válasz. Érdekes dolgok ezek...
2016. szept. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi változott?! Húúú..... NAGYON SOK MINDEN!

Kezdve a Bibliájuktól a könyveikig majdnem minden folyamatosan változik. Nálam van egy 'A Jelenések nagyszerű csúcspontja közel!" című kiadványuk ami még a változtatások előtt lett kézbe adva és aztán a változások után minden második oldalra beragasztgatta az előző tulaj az új szövegeket. A könyv majd a duplájára vastagodott a beragasztott cetliktől.


Egész pontosan olyan módosításokról van szó, hogy például amit korábban váltig hittek és állítottak, azt át kellett konfigurálni amiért nem bizonyultak hihetőnek az idő elteltével, és így új értelmet kaptak a dogmák.

A "hű és értelmes rabszolga" felfogásuk egy egész evolúción ment keresztül.


A "nemzedék amely el nem múlik míg..." ügy is már le van futva. Kihalt az összes 1914-ben született ember, így azt is módosították.


A vérrel kapcsolatos álláspontjuk is folyamatosan "fejlődik". Korábban még az oltásokat sem engedélyezték a tagok számára, mert egyes oltóanyagok tartalmaztak valamilyen formában vért.

Ma már ott tartanak, hogy a vérfrakciók is megengedettek.


Szóval haladnak ők szépen előre. :)

2016. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!