Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan változott meg az...

Hogyan változott meg az életed miután megismerted Istent?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan változott meg az életed miután hitre jutottál?
2013. dec. 12. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon jól! Minden héten vesz nekem egy sört.
2013. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az isten nem egy melléknév.
2013. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Másokat magam elé helyezem. Talán ez a legfontosabb, minden ebből indul. Ha másokon akarok segíteni, másoknak akarok jót, abból származik örömöm. De sokkal könnyebb így élni, az űrt kitöltötte Isten, és teljesnek csak Vele érzem magam. Számomra értelmetlenség volna hit nélkül élni.
2013. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sandor76 ***** válasza:

Nekem 2-evembe telt mire el tudtam fogadni bizonyitekok alapjan ,hogy letezik.

A megismerese pedig egy hosszu-hosszu folyamat,mert mindig tudunk tole tanulni.Jezus is ezt teszi pedig mar regota ismeri.

Heberek 11;1. Bizonyitekon alapulo varas a hit.

Ez pedig marol holnapra nem jon.

Tenni kell erte ,tanulmanyozni,megerteni,aztan cselekedni is,mert a hit halott onmagaban.

Maga az eletem nem valtozott meg,sot meg rosszabb is lett egy picit.

Ha probalod kovetni Jezust ahogy meghagyta,ugy is fogsz jarni mint O. Mate 10;22.

Azt is mondta,hogy a kovetoit meg lehet ismerni majd,Mate ;7;15-20.

Ravilagitott sok -sok hamis tanitasra,amivel az embereket felrevezetik.

En miutan megvizsgaltam mi-miert van,megvaltozott az eletem,mert tudom miert tortennek mindezek amik most tapasztalhatok a vilagban.

Mate,24;7-14, 24;21-22.

Tudom ,hogy, vege lessz,es aztan jobb idok jonnek.

Persze nem ilyen egyszeru ,ezert kell tanulmanyozni,hogy mindent jol megrtsunk,ehhez pedig alazat kell,ami a mai vilagunkban ritka.

Szep napot.

2013. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

sandor76!


Ez érdekel, neked mik voltak a kézzelfogható bizonyítékok, melyek alapján levontad a következtetést? Mert én akárhány vallásos emberrel beszéltem (és barátaim jelentős része vallásos), nem tudtak megfelelő bizonyítékokat szolgáltatni nekem.

2013. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én leginkább rájöttem arra, hogy véletlenek nem léteznek. Főleg abszurdan valószínűtlen véletlenek.
2013. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rivulets of Silver Tears!


Ezzel mit akarsz mondani?

2013. dec. 12. 22:23
 8/13 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Gyökerestül megváltozott az életem. Amedig nem Ismertem Isten, csak éltem úgy a világomat, ogy kerüljek mindent, ami negatívan beolyásolja az életemet...egyebek között.


De miután egyre jobban megismertem Istent, kezdtem az Ő szemszögéből látni az életet, az élet dolgait. Rengeteg miért?-re kaptam meg a válszt, és ez hatalmas mértékben megnyugtatott, és belső békét adott. Én már nem félek olyan dolgoktól, amelyektől a legtöbb ember fél, vagy nem ismer. Na és arról a hatalmas kiváltságról mit írjak, hogy a teremrőm megengedi, hogy a barátja lehessek?!!

Már nem azért élek, amiért addig éltem. Értelmet, tartalmat és célt nyert az életem. Megismertem mi a valódi boldogság, és belső (isteni)béke. Ebben a Sátán által uralta világban ezek is nagyon nagy ajándékok Jehovától.

2013. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

"

Rivulets of Silver Tears!

Ezzel mit akarsz mondani?

"


Csak megjegyeztem. Mert sokan mondják, hogy nekem a párom, nekem a kutyám, nekem a mű... az Isten.

Vagy kiáltják hangosan: "Isten vagy, hogy pont jókor hoztad a sört!"

Esetleg úgy kezelik Istent, mintha bármi isten lehetne, ha az ember felett állna.


Pedig Isten a teremtő (mindennek az Ura). Nincs belőle több, utánozhatatlan és pótolhatatlan.

2013. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Rivulets of Silver Tears!


Egyet értek veled.

2013. dec. 13. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!