Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi meddig lennétek...

Jehova tanúi meddig lennétek képesek elmenni, hol lenne az a határ amikor azt mondanátok a Vezető Testületnek, hogy "NA EZT MÁR NEM! "?

Figyelt kérdés

Azért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés mert itt olvasva egy bizonyos opendoor nick válaszait csak ámultam és bámultam,hogy mennyire szívtelenek ezek az emberek,hogy egy kitalált isten nevében még a saját vérüket is képesek feláldozni.

Hol van az a határ ami meg állítaná ezeket az embereket!?

Létezik egyáltalán ilyen?

Bármit meg engedhet magának az a pár ember aki emberek millióit vezeti?


Ez hihetetlen!



2016. szept. 17. 20:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Nos,akkor nézd meg a Jehova Tanúi szilárdan állnak a náci támadással szemben című filmet
2016. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Ne terelj hanem a kérdésre válaszolj!

Engem nem egy film érdekel hanem a való élet!

2016. szept. 17. 20:19
 3/33 anonim ***** válasza:
38%
A zsidók is szilárdan álltak, bár ők több millióan haltak, míg a tanúk pár ezren. És a nácik bizony nem Krisztus neve miatt gyilkolták őket, így még a prófécia sem teljesedett be.
2016. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%

"nem Krisztus nevéért"


Nem? Ki mondta,azt,hogy a követői nem fognak fegyvert?

Talán a központi Fűzfa?

A Bibliában leírtak szerint Jézus nem ad engedélyt a követőinek, a tanítványainak, hogy harcoljanak,

Ehhez képest, azok akik itt hangot adnak, azoknak a vezetőik küldték harcba fiatal híveiket. megáldva a nemzet oltárán a fegyvereket.


Mind a két oldalon azt állították az egy valláshoz tartozó lelkészek,hogy Isten az Ő nemzetüket támogatja.

S ez nem kerül napirendi témára


Vajon Isten valóban ezt mondta az egyházak vezetőinek??

Beszélgessünk már erről is akkor?

2016. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Ákos13 ***** válasza:
79%

Sajnos ezek agymosott emberek. Bármit megtennének, ha az Őrtorony kérné tőlük. Ha belemagyaráznák nekik a Bibliába, hogy Isten őket választotta ki a világ elpusztítására, akkor elpusztítanák a világot, hogy megfeleljenek az általuk bálványozott szervezetnek, Jehovának és a szintén bálványozott Bibliának.


Talán tanítani kellene őket, hogy okosabbak legyenek, jártasabbak a tudományokban, logikus gondolkodásban, és felismerjék, hogy amiben hisznek, az nem igaz.

2016. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Megmondom öszintén,hogy engem a vér kérdése akasztott ki.

Ebből a szempontból "szeríntem" mindegy,hogy az orvostudomány hol tart! De addig amíg szükség van vér donorokra addig az a jele,hogy az orvostudomány még nem áll ott,hogy teljes mértékben meg tudja oldani ezt a problémát.


Engem ne ámítsatok tanúk!

Meg van a saját véleményem rólatok amit meg is szeretnék tartani magamnak.


Viszont az még mindig érdekel,hogy meddig lennétek képesek elmenni 7 vagy 8 hülye idegbeteg kedvéért?

2016. szept. 17. 20:49
 7/33 A kérdező kommentje:

Tanú!

Hadd mondjak el neked egy történetet.

Ha egyetlen keresztény sem fogott volna fegyvert neked ma nem lett volna Bibliád amit meghamísits!


Szállj le arról a lóról mert nem tudod megülni,csak szeretnéd..

2016. szept. 17. 20:54
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mit mondtál?


Előbb fogod a saját gyermekedet megölni, mint a Tanuk bárkinek is ártani, s tudod miért,

mert Isten soha nem fog ilyet előírni a szolga osztálynak.


A valamikori népe Istennek, megették a saját gyermeküket, mert akkora volt az éhség. Ember húsra vetemedtek az Izraeliták, mert elhagyták Istenüket.

Ők pedig a Rómaiak fogságában kerültek.


De csak rágalmazz.

2016. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Agymosottak szegények, sajnálni kell őket.


A vér témáról... A biblia keletkezésekor nem tudom mennyire lehetett vérátömlesztés ( ;D ), de Isten azért adta az intelligenciát, hogy használjuk. Ma már lehet vért adni, ismerik a vércsoportokat, tesztelik a vért HIVre meg másra... Így életet lehet menteni.


Jehova majmainak a legfontosabb szentirata az Őrtorony, a vezetők meg a prófétáik.

2016. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

Jehova Tanúi, minden nemzetben megoldották azt, amiről a Ti politikai vezetőtök, csak álmodoznak.

S minket sértegettek? mi vagyunk az aljas emberek?


Mert nem imádunk háromságot?

Meg nem fogadunk el vért, meg nem élünk szexuális életet házasság előtt? Mert Nem engedjük,hogy a gyülekezetet tolvajok, paráznák,hazudozók, stb alkossák?

Barátaim

Nem baj, csak vádaskodjatok, Kedves válaszolók.

2016. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!