Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki, aki kapcsolatban áll...

Valaki, aki kapcsolatban áll Istennel és rendszeresen beszélget vele, az be tudná nekem mutatni őt?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék beszélgetni vele, hogy végre helyes irányba terelje az életemet.

Hogyan kell azt?


2016. okt. 6. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves kettes, a jehovisták nem szoktak senkit lepontozni, mert nem akarnak beavatkozni egy nyilvánvalóan világi média értékelésébe. Ha mégis van ilyen, az meglehetősen marginális jelenség. Én azonban lehúztalak, mert számomra nem vallási kérdés, ha valakit értékelnem kell. Nagyszerű, hogy van véleményed, mindenkinek van, de a kérdező nem a véleményedet kérdezte. Nem tudod, hogy van-e Isten, de azért bölcs útravalóval szolgálsz...A keleti filozófiai rendszerek valóban nagyon bölcsek, csak szét kell nézni azokban az országokban, ahonnan származnak és meg kell nézni a referenciáikat. Indiában térdig lehet gázolni a szemétben, embereket ölnek a szent teheneik védelmében, nemi erőszak hullám söpör végig az országon, kecskét áldoznak az utcán, keresztényeket üldöznek, alkalmanként meg is ölik őket. De a keleti filozófiák többi fészke is megérne egy-egy misét, Kína, Kórea, Japán, Burma, Thaiföld, Vietnam, Malajzia, Szingapúr, de most azt kihagynám.
2016. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Az öltözőben mellettem levő ember is azt említette egyszer,hogy megmutatta neki az Úr...

El se bírom képzelni,hogy ekkor milyen egyértelmű,tényszerű,tudományosan cáfolhatatlan eseményre gondolt.

Érzett valamit?Mindannyian érzünk sokmindent...

Hallott valamit?Tele az elmeosztály hasonlókkal...

2016. okt. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kell neked bemutatni, ha magadtól szólsz hozzá, az is elég, ez nem olyan, mintha egyik haverunk akarnád megismerni, megy az egyedül is :)
2016. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!