Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Feltámadás után mit fognak a...

Feltámadás után mit fognak a földön csinálni az emberek?

Figyelt kérdés

Mert ugye nem a Mennyországba támadnak fel, hanem ide (vissza) a földre.

Akkor majd mehet heti 6 napon át a munka gépek nélkül és kapunk 1 pihenőnapot?



2016. okt. 20. 17:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
ZOMBI APOKALIPSZIS,ŰRLÉNY INVÁZIÓK!? MINDENKI MENEKÜLJÖN ,AKI TUDD! FÉRFIAKAT ELŐRE ,NŐKET GYERMEKEKET HÁTRA!
2016. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 How Arrow ***** válasza:
A feltámadás után felmennek Jézussal a menybe, itt a földön nem lessz élet.
2016. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Vortrekker ***** válasza:
Szerintem a szombat ott is pihenőnap lesz.
2016. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Molnár Sándorné ***** válasza:

Kedves 3/13-as, és 12/13-as!

Abban biztosan egyetértünk, hogy a Biblia soha nem mond ellent önmagának. Itt ti a válaszotokban azt irtátok, hogy az emberek majd felmennek a mennybe, és nem itt a földön fognak élni.

Ha Isten azt akarta volna, hogy vele legyünk a mennybe, eleve oda teremtette volna az embert is.

De a Biblia azt irja a János 3:13-as versében: "És senki nem ment fel a mennybe, hanem ha az, aki a mennyből szállott alá, az embernek Fia a Krisztus."

A Prédikátor 1:4 - "Egyik nemzetség elmegy, a másik eljő, de a föld mindörökké megmarad."

Már miért maradna meg a föld, ha senki nem élne rajta?

Zsoltárok 37:29 - "Az igazak öröklik a földet, és mindvégig rajta lakoznak."

Zsoltár 115:16 - "Az egek az Urnak egei, de a földet az ember fiainak adta."

Isten az embert ide a földre teremtette, és nem a mennybe.

Az Ésaiás könyvében olvashatjuk, hogy milyen lesz az élet a 'megtisztitott' földön. Amikor megszünik a gonoszság, nem lesz többé Sátán és a démonai. Nem lesz többé betegség, öregség és halál sem. Az emberek békében és boldogságban élnek majd.

A Kérdező az iránt érdeklődött, hogy mit fognak majd csinálni az emberek? Teljesen más élet lesz mint most. Ne gondold, hogy majd ruhátlanul szaladgálunk. Az egyik válaszadó jól irta meg neked, hogy mindenki a maga házában lakik, a maga kenyerét eszi. Nem lesz félelem senkitől és semmitől. A föld helyre lesz állitva. Miután lezajlott a gonoszok megsemmisitése, helyre kell állitani a földet. Mert az itéletnap katasztrófák sorozatából fog állani. Isten felhasználja a természeti erőket is a végitéletre. Miután ez lezajlott, a föld ujra 'paradicsomi' lesz. Lesz elfoglaltsága mindenkinek, de nem ugy mint most, hogy 'robotolni' kelljen. Egészségben dolgozhat mindenki a maga örömére.

Hát remélem a két fentebbi személynek meg tudtam válaszolni, hogy itt a földön lesz az élet, és nem a mennyben. Mert azt irja a Biblia, hogy Jézus uralkodni fog a föld felett 1000 esztendeig. Ha pedig uralkodik,akkor nyilván valakik felett teszi ezt, és nem az üres, lakosok nélküli föld felett.

Üdvözlettel: Judit!

2016. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 How Arrow ***** válasza:

Kedves Judit hol is irja ezt a biblia?

"Mert azt irja a Biblia, hogy Jézus uralkodni fog a föld felett 1000 esztendeig"

2016. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 How Arrow ***** válasza:

A MEGVÁLTOTTAK HONA

Kol 1:5 A mennyekben nektek eltett reménységért, amelyet [már] előbb hallottatok az igazság beszédében, mely az evangélium

Fil 3:20 Mert a mi országunk mennyekben van, honnét a megtartó Úr Jézus Krisztust is várjuk;


A MENNYORSZÁGROL

Máté 6:20 Hanem gyűjtsetek magatoknak kincseket mennyben, ahol sem a rozsda, sem a moly meg nem emészti, és ahol a tolvajok ki nem ássák, sem el nem lopják.

Máté 25:34 Akkor ezt mondja a király a jobb keze felől állóknak: Jertek, én Atyámnak áldottai, örököljétek ez országot, amely számotokra készíttetett a világ megalapítása óta.


Isten ajándéka, építője


MENNYIEN LESZNEK A MENYBEN?

Máté 8:11 De mondom nektek, hogy sokan eljőnek napkeletről és napnyugatról, és letelepednek Ábrahámmal, Izsákkal és Jákóbbal a mennyek országában:

Ján 14:2 Az én Atyámnak házában sok lakóhely van; ha pedig nem [volna], megmondtam volna nektek. Elmegyek, hogy helyet készítsek nektek.

Ján 14:3 És ha majd elmegyek és helyet készítek nektek, ismét eljövök és magamhoz veszlek titeket; hogy ahol én vagyok, ti is ott legyetek.



Jézus visszajövetele után egy élőlény se lessz a földön mert megölettetnek.

Visszajövetelekor a halott igazak feltámadnak, és az élő igazakkal elragadtatnak az Úr elé a levegőbe és a menyországba viszi az összes megváltottakat.

Az ezer éves országlás végén a mennyei Jeruzsálem leszál a földre az olajfák helyére, a gonoszok elégetettnek a városon kivül a végrehajtó ítéletnél, aztán az újjáteremtett földön örökre az Úrral lesznek a megváltottak.

2016. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 How Arrow ***** válasza:

Kedves kérdező erre a kérdésedre nem fogsz senkitöl még csak megközzelítő választ se kapni mert Isten beszéde szerint:

1Kor 2:9 Hanem, amint meg van írva: Amiket szem nem látott, fül nem hallott és embernek szíve meg se gondolt, amiket Isten készített az őt szeretőknek.


Amenyit tudunk hogy ott halál, fájdalom, szenvedés,sírás nem lessz.

Nem a mai testünk lessz, romolhatatlan lessz, olyanok leszünk mint az angyalok,


Felfedezhetjük a világegyetemet, a fénysebességnél gyorsabban fogunk tudni haladni,öröm,boldogság, béke honában Jézussal Istennel eggyütt lehetünk.

A másik verzió a tűz az örök halál, mindenki maga dönt!

2016. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

miert mondana ellent? a mennyekben kell atveszelni a gonoszok elpusztulasat es a tokeletes foldre terunk vissza


vagyis mindket allitas igaz csak az nem igaz hogy a mennyekben maradunk, de ha van errol tanitas akkor azt kellett volna idezni

2016. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Kedves Judit!


Ezt írja a Biblia Jézus szavait idézve:


"Atyám házában sok hely van, ha nem így volna, megmondtam volna nektek. Azért megyek el, hogy helyet készítsek nektek.Ha aztán elmegyek, és helyet készítek nektek, újra eljövök, és magammal viszlek benneteket, hogy ti is ott legyetek, ahol én vagyok."(Jn 14:2,3)


Jézus ezt akkor mondta,amikor Atyjához készült,tehát a Földről eltávozóban.


Lucifer,és uralma jegyei eltakarításához van 1000 esztendő,(ami talán "egy jó hosszú időt" jelent),amikoris a megváltottak az "Atya házában"várják a Föld megtisztítását,és otthonunk helyreállítását,a teremtéskori állapotokra.Ott nem használtak elődeink sem fügefalevelet,sem báránybőrt ruházatul,hanem tisztaságuk takarta őket.

2016. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Össze-vissza mennek és nem tudják hol lehet tejet venni, meg hol lehet gombát szedni és gumit javíttatni vagy fűszeres mustárt venni.


Amúgy a feltámadás fogalmon gondolkozol?!

2016. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!