Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Feltámadás után mit fognak a...

Feltámadás után mit fognak a földön csinálni az emberek?

Figyelt kérdés

Mert ugye nem a Mennyországba támadnak fel, hanem ide (vissza) a földre.

Akkor majd mehet heti 6 napon át a munka gépek nélkül és kapunk 1 pihenőnapot?



2016. okt. 20. 17:45
1 2 3 4
 31/34 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azert "jobb" ha a buddhizmus utjat koveted mert ha a kereszteny utat, Jezus utjat kovetned, meg a vegen megternel hozza es akkor lehet az uj foldre kerulnel az orok eletre es ez teged nem elegitene ki amikor mar ott vagy (de ilyen nem fordulhat elo mert isten tudja hogy a masodik halalra vagysz, sajnos csak ket lehetoseg van)

szoval ha a buddhizmust koveted akkor ez a veszely nem all fent, de bonyolult mert en nem vagyok buddhista hivo igy nem tudok az o fejukkel gondolkodni hogy

mindenestre mas lehetosegrol naluk nem tudok

igy naluk mar valasztas sincsen...

2016. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

eleg keskeny a valsztovonal legalabbis abban hogy az orok eletben is tokeletes leszel igy nem lesznek ilyen teves vagyaid hogy o jaj orokke csak tragyat kell hordanom

de az orok eletben megis elni fogsz es sokkal tobb mindent tapasztalsz meg mint amit amit elkepzelni tudsz most

megtanulod hogyan kell muveszien dobalni a tragyat

2016. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2016. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szívből kívánom,hogy legalább egyszer az életben megérezd azt,hogy milyen gyönyörűséges érzés jót,jól alkotni,magáért a jóért!

Milyen öröm,amikor létrejött valami szép,és jó dolog,a te tervezésed,és kivitelezésed nyomán!

Ha azt eléred,boldogan fogod várni a Menyországot,ahol azt minden nap elérheted.


(Ehhez nem kell csodás,zseniális képesség!Pl.Szállodai mosodában dolgoztam.Megtaláltam a munka ritmusát,amint a ledobóból szelektáltam a szennyest,megtöltöttem a mosógépeket(6-ot),s míg azok dolgoztak,szárítottam a mosottakat.(Korábban,és utánam 3-3 amerikai nem győzte elvégezni mindazt.)Mivel minden pörgött,volt időm segíteni hajtogatni a száraz törölközőket,lepedőket,párnahuzatokat.

Öröm volt látni az egyformára hajtogatott tisztákat a gurulós polcokon!...

Máskor szállodai WC-ket takarítottam.Hanyag feketék után vettem át.Lesúroltam minden vízcsepp nyomot,hogy csillogjon-villogjon minden,majd illatosítót fújtam szét.

Megszűntek at eldobált WC papírok,papírtörölközők,és egyéb mocskok,s a korábbihoz képest fele idő alatt elvégeztem mindent,mert az emberek vigyáztak a tisztaságra,amikor azt találtak.Örömöt szerzett jó munkát végezni!

A legalábbvalóbb munkának is meg lehet találni az örömét!)

2016. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!