Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történt a jehovistákkal?

Mi történt a jehovistákkal?

Figyelt kérdés
Régen olyan aktívan terjesztették a téveszméiket az oldalon, aztán most felnéztem ide sok idő után újra, és azt látom, hogy eléggé elcsendesedtek hálistennek. Volt egy opendoor nevű különösen makacs és szűk látókörű fanatikus is, azzal mi lett? Elhúztak végre vagy csak visszatértek a privátban való zaklatásra?

2016. okt. 31. 09:24
1 2 3 4
 11/32 itkutya válasza:
Vot nincs
2016. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Kiköltöztek a valóságba. Egyre többel találkozok az utcán...
2016. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
28%
Hol vannak a háromsáqosok az oldalròl?
2016. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Ákos13 ***** válasza:
0%
Hol vannak a hívők? Egyre több az ateista, hála Istennek! :D :D
2016. dec. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Keresik az álnok kèrdèsedet,hogy csiszolyanak tègedet.
2016. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Itt vannak a tanúk e miatt ne aggódj. De valóban nem tudnak érdemben hozzászólni s ezért hallgatnak!

Pl. én is írtam ki kérdést! De lényegi választ nem adott az a tanú aki írt.

2016. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én is írtam ki kérdést, de egy oda nem illő kérdés kivételével semmi választ nem kaptam a tanúktól.
2016. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
16.Mert az èrdemi kèrdèst nem èrtèkeled,kiforgatod a biblián alapulò cáfolatot,alátámasztást.
2016. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Arendo püspökről fogsz írni? Vagy az Ú.V.F. készítőiről? Esetleg arról hogy ha Mihály ark angyal az egyetlen akkor miért ír úgy róla a Biblia hogy: "...és Mihály, az egyik elöljáró fejedelem jött a segítségemre..." (Dániel 10:13)

Romániából író barátom!

2016. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Mert rájöttek hogy nem érdekel titeket a komoly normális válasz, csak provokálos unalmas életeteket akarjátok szinesebbé tenni azzal hogy rágalmakkal és tudatlanságotok lobogtatásával vagytok elfoglalva.Az értelmes válasz értelmes embereknel valò amiböl itt kevés van.
2016. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!