Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történt a jehovistákkal?

Mi történt a jehovistákkal?

Figyelt kérdés
Régen olyan aktívan terjesztették a téveszméiket az oldalon, aztán most felnéztem ide sok idő után újra, és azt látom, hogy eléggé elcsendesedtek hálistennek. Volt egy opendoor nevű különösen makacs és szűk látókörű fanatikus is, azzal mi lett? Elhúztak végre vagy csak visszatértek a privátban való zaklatásra?

2016. okt. 31. 09:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Mert rájöttek hogy nem érdekel titeket a komoly normális válasz, csak provokálos unalmas életeteket akarjátok szinesebbé tenni azzal hogy rágalmakkal és tudatlanságotok lobogtatásával vagytok elfoglalva.Az értelmes válasz értelmes embereknel valò amiböl itt kevés van."


Dehogy jöttek rá! Ha tényleg rájöttek volna akkor már réges-rég elhagyták volna ezt az oldalt! De nem teszik pedig újra és újra felmerülnek ugyan azok a dolgok.

Kérdem én hogy mennyire értelmes az a felvetés ami a Dániel 10:13 hivatkozik.

"egyik elöljáró fejedelem"


Ugyan magyarázd már meg kérlek. De tényleg értelmesen logikailag levezetve az ige alapján. Hogy hogy van ez?

2016. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

19.irtam Mihályrol egyebütt,keresd meg.

De nem filozofiát.

2016. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21.Te az èrtelmes válaszaidrol ugy beszèly ,hogy nehalja senki,mert az èjel nemfognak aludni.
2016. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Vidiripi


A Dániel 10:13 mióta filozófia?

"egyik elöljáró fejedelem"

2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Amiota a pontos ertelmèt átitatod,emberi bölcsèggel.A pontos èrtelmèt rámásolod a vallásod tantètelère.

Igy nem elèg a vallásod nem irásszerinti ,hanem a bibliát is hamis kaptára huzod.

2016. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Amiota a pontos ertelmèt átitatod,emberi bölcsèggel.A pontos èrtelmèt rámásolod a vallásod tantètelère.

Igy nem elèg a vallásod nem irásszerinti ,hanem a bibliát is hamis kaptára huzod."


Mit magyarázol itt ennyit? Írd azt hogy nem akarod kiigazítani és kész! Ennyi nem kell itt feleslegesen szaporítani a szót! Vagy nem tudod vagy nem akarod hogy mi lehet az ok azt nem is sejtem én csak azt látom hogy nem teszed meg. Oké ne tedd. Ennyi volt itt a vége!

2016. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A 24-re megkaptad a vlaszt ,ès az oldalon meg sok van ès igy inkább szorakozok midhogy mègegyszer leirjam.
2016. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Legyen neked a hited szerint! De az én hitem szerint sem Jehova tanúi sem az Őrtorony nem képes ezt megválaszolni. S nekem is legyen a hitem szerint!


"...szorakozok midhogy mègegyszer leirjam."


De ha szórakozol akkor ne siránkozz azon hogy idegesítenek az itt leírtak. Akkor fogadd el a sorsodat amit te választottál.

2016. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Jehovistákkal semi,a Tank mennen hozzád hirdetni.
2017. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Mi történt a jehovistákkal?Kérdezed.


Hát milyen a kérdés olyan kellene legyen a felelet is.

Látszik,hogy a bigott háromságban nevelkedtél.Te vagy a háromság tükörképe ami hazug,hamis,ember alkotta tantétel ami igy neveli a hiveit mint tégedet.Az általad létrehozott gúnynevet szeretettel használod akkor is amikor olyan tantételt követsz amit te sem de a nevelő atyáitok sem tudnak megmagyarázni,de még Jézus sem és a követői sem beszéltek rolla.

Egymástól hallotok biblia torzító meséket és azt hiszitek,hogy máris igazatok van.

Képesek vagytok elhinni egy pogány császár Nagy Konstantin politikai törekvése végett elfogadtatott háromságot amit a biblia nem említ meg.

Komolytalan vagy,mert Jézus tanításával gunyolodsz,miközben Isten helyébe teszed.

2017. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!