Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bakancsos vallású vagy?

Bakancsos vallású vagy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 19:47
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

hát, ha nem is vagyok éjjel-nappal bakancsban, de annak tartom magam! :D nagy baromság az egész, de jó! mint az elején is írták, én is imádom a punk fiúkat! ő a rockereket, én a punkokat! :D a 'hosszú hajú' gyerekeket mellőzöm :D maradok a tarajosoknál és igen, BAKANCSOS VALLÁSÚ VAGYOK!


13/L

2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
és ebben a bakancsos vallásban hány ember van ?2-3?mekkora idiótaság... énis bakancsos vagyok.. de kkora idiótaságot .magyarul ennek az egésznek az a lényege legyél divat rocker..jee -.- idióták.
2010. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Ez Laax-káromlás!
2010. júl. 13. 18:04
 34/38 anonim ***** válasza:

Na és akkor mi van???

Akkor jajjaj, megbüntet a főisten, és halálnak halálával halok, szörnyű és rettenetes kínoknak közepette, miközben a bakancsos főpapok, angyalaik és ördögeik indiántáncot járnak csonkává gyötrött testemen, mindenféle átkokat kiáltozva?

Jujj, de félek, máris kitört a pókele frász!!!


Segítség, "aggyatok" egy naaaaagy Bakancsot, hogy imádhassam "ütet"!!!

2010. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Laax nem bocsájt meg neked!Laax megbüntet!
2010. júl. 14. 14:29
 36/38 anonim válasza:
Gratulálok :) A fehér füzőt Punkok is Hordanak!!! Náluk a fehér a függetlenéséget jelenti!!!
2010. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Nem rasszizmust!!!!
2010. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
legalább ismernéd a színek jelentését te gyökér -.-" tudod régiónként változik na mindegy...egy bakancsos rocker csaj
2011. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!