Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pásztor szeretnék lenni....

Pásztor szeretnék lenni. Hogyan tudom ezt az előre menetelt, sikeresé tenni? Segíteni?

Figyelt kérdés

AZT TUDOM HOGY ISKOLÁBA KELL járni , de hogy van ez ?

Azért szeretnék pásztor lenni. mert szeretnék az embereken segíteni hogy találják meg istent ? ..

Hogy Isten elhívott e ? IGEN,. Álmodni szoktam, hogy pásztor vagyok.



2016. nov. 25. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulással.
2016. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a felekezeted vezetőjénél.
2016. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegődj el bojtárnak.
2016. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kzs ***** válasza:

Miért ne lehetne akár egy fiatal keresztény is szellemi tekintély? Álmodni szokott az illető? Meglehet, de inkább mutasson fel olyan gyümölcsöket, amik bizonyítják elhívását!


A SzentÍrás ugyanis azt mondja, hogy 'gyümölcseiről ismerik meg a fát'. Ez annyit tesz, hogy akit Isten kiválaszt, annak jele van. Pl. olyan kenetet kap, mely hatására - őáltala - emberek százai térnek meg. Vagy olyan tanítói elhívást kap, hogy emberek tömegei érzik meg szavaiból Isten jelenlétét: az olvasott/hallott Ige számukra 'rhémává' (vagyis kinyilatkozássá) válik.


EZ Istennek az elhívása. Amíg ezt nem kapod meg, a feladatod neked is annyi lesz, hogy olvasd a SzentÍrást, és beszéld mások számára a megtérés üzenetét.

2016. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erről a hitoktatóddal beszélj elsősorban, illetve azzal a pappal, akihez a legközelebb állsz/akinek a miséjét legtöbbet hallgatod. Valószínűleg ők fognak tudni a leginkább eligazítani.

Mindenesetre sok sikert! :)

2016. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem elhívás kérdező. Egyelőre olvasd a Bibliát, imádkozz, majd ha valóban elhív Isten, amit tudni fogsz, akkor menj abba az iskolába, ahová ő küld.
2016. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!