Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Titeket zavarna ha már az...

Titeket zavarna ha már az Őröke valósagban többet nem csinálhatnak gyereket a nőknek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék szépen ha lehetséges! Én szerintem meg bekulnenk ezzel könnyen! Mivel lenne ezer más dolgunk
2016. dec. 1. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok grammar nazi, de szerintem mielőtt a Biblia tanulmányozását folytatod, előtte azért ess neki egy helyesírási szótárnak is. 27 F
2016. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy már az örökkévalóságban is dolgoztassanak!


"Mivel lenne ezer más dolgunk"

2016. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elnézést kérek ha nem meg feleleloen írtam ki a kérdésemet a lényeget meg lehet érteni. Bocsi mert telefonról írok.Azert gondolom ezt mert még van írva a Bibliában hogy olyanoka válunk mint az Angyalok. Nem lesz házasság. Mert ők inkább egy egyesület hierarchia.
2016. dec. 1. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Ez azokra vonatkozik, akik Jézus társ királyai és papjai lesznek az égben, a földre feltámadóknak továbbra is Isten szándékát kell tenniük, vagy is betölteni a földet, és paradicsommá alakítani.
2016. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Talán annyit még, hogy egy kicsit fura, hogy a gyermek nemzést úgy gondolják mint valami használati tárgyat megcsinálni.


És nem a Nőknek "csinálnak" hanem a házaspár szeretne gyermeket nevelni.

2016. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne aggódj, én lealkuszom Istennel. Majd súgok az angyaloknak.
2016. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az örökkévalóságban nincs szaporodás, és általában véve nincsenek semmiféle biológiai funkciók, anyagcsere, stb.
2016. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor ott nem is leszek éhes meg szomjas? Nem is fogok soha többé élvezni egy jó nyári lecsót, finom friss kenyérrel, rá egy jó nagy pohár friss gyümölcslével?

Akar a fene ilyen helyre menni.

2016. dec. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó vendég! Nem kell aggódni e-miatt lesz gyümölcs és zöldség és minden ami jó bőven fogyaszthatol amennyit csak akarsz!😉
2016. dec. 2. 07:38
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha egyszer nem leszel éhes, akkor mitől esne jól? Most sem esik jól, ha jól vagy lakva.
2016. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!