Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia szavai szerint, hogy...

A biblia szavai szerint, hogy kell elkülönülni a hitehagyottol?

Figyelt kérdés

#Biblia #hitehagyott.
2016. dec. 16. 21:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/151 anonim ***** válasza:
89%

Vidiripi


"Èn ezt azèrt irtam a tesom fiokjárol mert ez a három szemèly sokat idegesiti bátyámat mert tanu.Már èn is hatása alatt vagyok."


Ez most komoly? Idegesíti a bátyádat? De ez nonszensz! Akkor minek jön ide? Egyszerűen nem tudom megérteni felfogni hogy akkor minek jön ide! Ne jöjjön ide és akkor nem fogja az a 3 személy idegesíteni. De még is mire számított? Hogy minden úgy alakul ahogyan az ő szeretné?

Ha egy felnőtt gondolkodásra képes ember nem tud meghozni egy döntést azt hogy nem jön ide erre az oldalra mert túl nagy feszültséget okoz neki akkor talán segítséget kellene kérnie a függősége leküzdéséhez! Mivel akkor szó szerint rabságban van.

Javaslom egyszerűen tiltsd le a hozzáférését a számítógéphez vagy küld el pihenni. Vagy tegyél valamit de ne állj tétlenül! Cselekedj! De az egyértelműen nem megoldás hogy más helyett írogatsz.

A házról-házra végzett szolgálat alatt talán nem idegesítik? Bár valószínűleg nem mivel nagyon nem is állnak vele szóba így nincs is kivel beszélgetni gondolom én. Különben edzésben lenne és nem idegeskedne. Mi értelme van akkor annak hogy ezt csinálja? Ez is érthetetlen számomra! Semmi féle eredményt nem fog elérni azon kívül hogy felbosszantja magát olyanon amit ő maga idéz elő az életében. Ez az ő döntése! Azt a döntést is neki kellene meghoznia hogy megszünteti ezt a körülményt azzal hogy nem jön ide. S a tesónak ebben kellene segítenie hogy ezt be is tartsa.

2016. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/151 A kérdező kommentje:
Vidiripi bácsi azt gondoltam,hogy minden keresztèny olyan rendes mint a tesom,de az oldalt ahogy elnèzem èn vagyok Nyillas Misi.
2016. dec. 20. 23:10
 83/151 anonim ***** válasza:
0%

78."Már annyiszor meg lett ez cáfolva"

Azt nem tudom mivel lett megcáfolva?

Hiába mondod ezt addig amig a háromságot bizonygatod addig nincs cáfolat.Az,hogy azt mondod egy Isten van addig rendben.Az is rendbe lenne ha a biblia irná,hogy van Atya Isten,Fiu Isten,Szentlèlek Isten, de mivel ilyent az Isten szava nem is emlit nem is utal három istensègre adding hiába cáfolsz,hiába èrvelsz,mert ez csak egg hamis köritès.Már szeretnèm látni a köritèsre tève a sült husszeletet is.

Az,hogy jò a fogalmazásod nem tagadom azt sem,hogy kerülnek emberek akik nem gondolkoznak biblia szerint mert nincs bibliai ismeretük.

Tölem lehetsz Fidel Castro is aki kèpes volt nyolc orát beszèlni,nekem egy tökèletes ès rövid bizonyitèk kill:az Atyátol,Jèzustol ès az apostoloktol.

Nem kill a rizsa,hogy kapsz kèt-három,kètèrtelmü biblia igèt,holott èn naked 32 bibliaverset idèzek ahol egyedüli igaz Istenröl beszèl.

Jöttèl a Mátè 28:19.Ez a keresztelkedèsre utal ès három funkciò,szemèly megnevezve, de hiába gondolod oda:Atya Isten,Fiu Isten,szentlèlek Isten mert ezt csak odagondolod.Jöhetsz a Jel.1:1.Itt senki nem mondja Jèzusra,hogy nem Isteni eredetü mert az mert Isten Fia de nem Isten.Nem idetartizik, de apáddal egyenlö vagy a családban,vagy ö a családfö,ès te csak családtag vagy?


Bárhogy ès bármenyire èrvelsz három istensèget a bibliábol nem tudod alátámasztani,csak azzal,hogy egg Isten van, de hiába jösz a rizsával,hogy mègis három tulajdonsága van az egy Istennek ès ezèrt három,mert ez egg rosszindulatu állitás.Ugyanis az egy Istennek azaz Atyának nem cask három tulajdonsága van ,mert a neve jelentèse=azzá vállok amivè akarok válni.Ez elkèpzelhetetlen sok tulajdonságra utal.

2016. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/151 anonim ***** válasza:
0%
81.Mièrt vitatkozol egy kiskoruval,mert a szöveged szerintnem nem egy kiskoruhoz szollò szöveg.Ha nincs a felnöthöz keresztènyi szavad de egy kiskorut,megvèdhetnèd ezektöl,keresztènymodra,ha van.
2016. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/151 anonim ***** válasza:
89%

"Nem kill a rizsa,hogy kapsz kèt-három,kètèrtelm

ü biblia igèt"


Ott a 80. komment, ahhoz mit szólsz? Egyik ige sem kétértelmű, hanem olyan igék amelyekben konkrétan Istennek nevezik Jézust.

2016. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/151 anonim ***** válasza:
0%

85.Ugylátom a 72 bejegyzès a figyelmedet elkerülte,de ha gondolod meg három-nègy annyit irok már csak azèrt,hogy az oldal lássa,hogy mennyire szenttitoknak nevezik egyesek azt amit burkoltan,titkosan bonyolitasz.

Isten azèrt iratta a Szavát,hogy ismeretet adjon az embernek,nem pedig azèrt,hogy titkokat rejtsen.Inkább akkor nem is ihlette volna a bibliát.

2016. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/151 anonim ***** válasza:
89%

"Ugylátom a 72 bejegyzès a figyelmedet elkerülte"

Dehogy kerülte, a 74. kommentben pont erre reagáltam.

A 80. kommentemre viszont még mindig nem kaptam semmi választ.

2016. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/151 anonim ***** válasza:
0%
A 80 Komentedet már a 83-ban komentáltam,vagy lehet a kometjeimet nem olvasod?
2016. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/151 anonim ***** válasza:
84%
Ez esetben mutass rá kérlek, az írásod melyik részét gondoltad reakciónak az egyértelműen Jézust Istennek nevező igékre, mert az egész írásod egyetlen mondata sem passzol oda!
2016. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/151 anonim ***** válasza:
11%

A Jel.1:1

.Máté.28:19.

Stb.

2016. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!