Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kértem Istentől valamit és...

Kértem Istentől valamit és még annál is jobban alakult, mint kértem. Tetszik neki, hogy vissza akarok találni hozzá?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Isten nem szatócsboltos, hogy azt adja, amit kérsz...

Szerintem örül.:))) Működik a kegyelem.

2016. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nak, hogy megmutatta a gondoskodását? Egy szülő sem működik másként, ő pedig a mennyei atyánk. Mi a baj? Nem is éri meg nélküle.
2016. dec. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen most épp mákod volt.
2016. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, mit kértél (ha gondolod leírhatod), de azt tudom, hogy ha őszintén, nem-önző-motivációból közeledni akarunk Istenhez, akkor Ő minden egyes kis lépést meg fog erősíteni, hogy tudjuk, hogy jó úton haladunk, és mert szívből segíteni akar megismerni Őt, olyannak, amilyen, és segíteni akar megtalálni a Hozzá vezető utat.

2016. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért,áldott legyen az Isten,mert szent,tökéletes,és kegyelmes. Dícsérjétek,ti is!Egyébként,amilyen mértékkel mérsz,olyannal mérnek,majd neked is,sőt még mérnek is hozzá.Azt,pedig,jegyezzétek meg,hogy ez az Isten igéje és ami az Isten szájából származik,az szent.
2019. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!