Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valakivel ilyen történi,...

Ha valakivel ilyen történi, az az ember hogyan éli ezt meg?

Figyelt kérdés
Ha egy embert megszáll egy démon, akkor arra az illető fog emlékezni? Milyen emlék maradhat benne erről?

2016. dec. 28. 20:43
 1/7 Pietrosol ***** válasza:
49%

Szia!


Semmilyen, de, ha időben találkozik egy pünkösdi- kannibalisztikus szakemberrel, az a vastagbeléig beledumálja, hogy a legdurvább démon kezdte el felzabálni, mert a piacon bezabált egy kolbászt,mustárral, fehér kenyérrel és ( a legdurvább) ,.....kólával.

2016. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*történik

Ez egy elmebetegség, nem természetfeletti erő okozza. Orvosi kérdés, nem vallási.

Az ember sokféleképpen megélheti - úgy is, hogy tőle független erő támadta meg. De ez nem így van, ez csak egy érzés - és azon alapul, hogy az agyad nem csak a tudatos részből áll.

2016. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy elmebeteg ember és egy megszállott ember között az a különbbség,hogy a beteg nem tudja, hogy ő beteg miközben a megszállott tudja hogy vele valami nincs rendben.

És igen, mindenre fog emlékezni.

2016. dec. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"a beteg nem tudja, hogy ő beteg"

De, sokan tudják. Ugyanúgy, mint a testi betegségeknél: van, aki tud róla - van, aki meg nem. Vagy nem akar tudni róla.

2016. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KZitus ***** válasza:

Szia


Valamikor azt hittem csak a bibliai időkben létezett ilyen. De aztán találkoztam egy asszonnyal, akit démonok zaklattak éjjel, és szó szoros értelemben rettegett tőlük, szenvedett miattuk....nem lehetett segíteni neki....sajnos.

2016. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Győrfi Marianna válasza:
Kedves Kérdező! Minden információt megtalálsz erről facebook oldalamon . Nem elmebetegség! Van amikor a Gonosz teljesen megszállja az elmét ebből semmire vagy csak alig lehet emlékezni néhány részletre . Van amikor csak elnyomja és irányítja a cselekedeteket de a megszállt személy emlékszik rá csak nem ő irányítja a dolgokat. Sokan ezt elmebetegségnek akarják feltüntetni de nem az! Erről az egészről tettem fel anyagot és még a bíró is nekem adott igazat!
2016. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melyik bíró?

A hangok is ezt mondták, ugye?

2016. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!